Середа, 26 січня 2021, 02:17

Юрій Єхануров

Екс міністр оборони України, екс Прем'єр-міністр України
Після перевірки модератором Ваше питання буде опубліковане і за нього зможуть поголосувати читачі "Української правди". На найпопулярніші і найцікавіші запитання будуть надаватися відповіді допоки триває конференція.
fybits58 _ 06.04.2009, 09:37  Лінк
Якщо в другий тур президентських виборів пройдуть Янукович та Тимошенко , то кого підтримаєте Ви особисто, і чому саме так?
Юрій Єхануров _ 23.04.2009, 13:35
Я впевнений, що з названих політиків у другий тур пройде тільки один. А тому ні переді мною, ні перед країною не буде настільки безрадісного вибору.
fybits58 _ 06.04.2009, 09:32  Лінк
Чому Ви не служили в лавах Радянської Армії?
Юрій Єхануров _ 23.04.2009, 13:39
Вчився в інституті. Після інституту(в 24 роки) уже був головним інженером заводу, в 25 - директором. В військоматі сказали, що усі генеральські посади зайняті:)
fybits58 _ 06.04.2009, 09:33  Лінк
Як Ви вважаєте чи варто Президенту балотуватись на наступних виборах? Чи будете Ви йому щось радити з цього приводу?
Юрій Єхануров _ 23.04.2009, 13:37
Віктор Андрійович рішення вже ухвалив. Я це рішення поважаю.
TAG__ _ 19.03.2009, 18:21  Лінк
Вопрос про уровень образования военных.
Сколько % контрактников имеют высшее образование?

Не считаете ли Вы, что льготу про возможность бесплатного обучения в ВУЗе после кажется 3 лет службы по контакту - надо поменять местами?
Т.е. за счет армии сначала готовить специалиста в обычном ВУЗе, а потом чтобы он свои полученные знания применял в армии?

Пример - в США армия оплачивает большую стоимость обучения в колледже если студент подписывает контракт по поступление на службу после окончания.
Юрій Єхануров _ 23.04.2009, 13:51
Давайте будем реалистами и учтем наши традиции законопослушания.
Serhii _ 14.03.2009, 10:34  Лінк
Роз"ясніть вже багторічний спор на ФУПі щодо контрактів по газу , укладених в січні 2006 року, коли ви були прем"єр-Міністром. питання таке : чи реально був у України на той момент туркменський газ , і якщо ні, то чому Україна не відстоювала своє право, адже за контрактами з Туркменістаном 2006 рік був останнім роком, коли вони нам все ж таки мали поставляти газ. Якщо Росія перешкоджала Українї отримати туркменський газ, то ми робили так само, перешкоджаючи їхньому транзиту. Але чому ж ми в підсумку не отримали туркменського газу, а Росія отримала собі транзитні можливості і підвищену ціну для України на газ? Що ж отримала Україна?
Юрій Єхануров _ 18.03.2009, 15:30
Довгостроковий договір на постачання газу з Туркменістану закінчився 31 грудня 2005 року і більше не поновлювався..
Victor_Petrushin _ 05.05.2009, 06:10  Лінк
Юрію Івановичу,
Ви, Арсеній Яценюк, Віктор Пинзеник і Сергій Грабовський, на мій погляд, можете згуртувати навколо себе багато прихільників розвитку громадянського суспільства, яке вконче потрібно Україні на цьому етапi.
Кожен з вас є професіоналом своєї справи. Написав "згуртувати", а подумки організація центристської партії знизу. Чи існує можливість побачити в виборчому списку разом ці 4 прізвища?
KOSHEVIJ _ 30.04.2009, 23:26  Лінк
Шановний Юрий Иванович. Продовжую тему. Ви говорили, що останним часом Вам доводиться читати багато інтересного .....у відповідь на запрошення відвідати будь-яку частину без попередження. В людей просто накипело! Вони скаржаться. Посадові особи військової частини міста Миколаїва вдячні Усману Юнусовичу Уразову за те, що навів порядок у окремій військовій частині міста Миколаїва. Без назви призвіщ. і конткретних елементів..... Дякуємо.
KOSHEVIJ _ 30.04.2009, 23:03  Лінк
Юрий Иванович. Останним часом в Українському військовому відомстві є позитивні здвиги стосовно кадрової політики. Не буду називати одну з військових частин міста Миколаїва. До недавнього часу в неї мала практика проходження військової служби років по двадцять - двадцять пять в одній частині. Про який розвиток може йти річь, коли військова людина не бачила ничього з лейтенантських погонів. Люди, хоча б і анонімно, но поскаржились. За дії Міністерства Вам вдячні. Тепер все на своїх місцях. Дякуємо
atlet _ 29.04.2009, 19:09  Лінк
банковских вкладчиков в акционеры – структура пассивов в плюс - капитал в плюс - обязательства в минус - ликвидность в плюс - залоги неплатежеспособных клиентов в счет погашения кредитного долга – структура активов в плюс - показатели и рейтинги в плюс - рефинансирование и новые вклады в гривнах и валюте - свободный резерв - кредиты - оборотные средства - экономика - возврат ссуды и кредитного процента – налогообложение и госбюджет...

что скажете..?? ))
KRASS _ 28.04.2009, 17:22  Лінк
Добрый день господин министр. Не так давно каким-то странным,почти тайным, образом была прорежена очередь офицеров на квартиру. С большим удивлением не увидел себя в очереди. Хотя стоял с 1993 года. Оказывается было объявление на сайте МО Украины. С таким же успехом можно было повесить объявление на входе в столовую в Генеральном штабе ВС Украины. Откуда мы, пенсионеры,можем знать о сайте и том, что там что-то печатается. Тем более такие важные вещи. Могу ли я надеяться на хотя бы на ответ!?

Суть в том,что на сайте МО повесили объявление о проверке квартирных дел и кто не подтвердил-ГЕТЬ с очереди. Скажите какую юридическую РОЛЬ играет сайт? Как можно было так делать? Я что теперь должен каждый день ходить на сайт что бы убедиться, что не придумали еще какую-нибудь "...". Это фактически подсудное дело. Или вы зная ситуацию с судами и нищету пенсионеров понадеялись,что количество обратившихся в суд будет меньше кол-ва вычеркнутых из очереди? Экономический эффект!
avlem _ 27.04.2009, 17:30  Лінк
Шановний, пан міністр!
Звертається до Вас підполковник Лемешко О.В., офіцер Харківського університету Повітряних Сил.
Дайте, будь ласка, чітку відповідь - який Ви бачете вихід з наступної тупикової ситуації:
у сотні офіцерів в минулому та цьому році закінчився конракт (20-25 червня), а право на пенсію наступає тільки з 1 серпня. З обєктивних причин подовжувати конракт (мінімум на 5 років) не має можливості, невже з-за того, що не вистачає 35-40 діб офіцер має втрачати право на пенсію. Дякую
TAG__ _ 26.04.2009, 19:25  Лінк
Кто пишет Вашу антикризисную программу «Прагматический выбор» ?

Где гарантии что получив власть Вы ее будете таки исполнять, а не как с "10 шагами" Ющенко - писали шаги кто угодно и всё подряд, а выполнять и не думали (пример - 5-бальная система в школы).
Юрій Єхануров _ 04.05.2009, 11:38
Антикризисную программу готовит группа экспертов, часть из которых разрабатывала программу деятельности моего правительства в 2006 году. Сегодня к ней присоединились активисты из Либерального движения.
Лучшей гарантией выполнения программы являются результаты работы того, кто ее призван выполнять — правительства. А моему правительству есть чем гордиться: в кратчайшие сроки мы остановили падение экономики и восстановили рост ВВП, не допустив раскрутки инфляционного механизма.
NikolaiF77 _ 26.04.2009, 13:57  Лінк
Хотелось бы задать вопрос профильного характера.

Первые Оплоты-М в этом году это предсерийные образцы доведенные до итогового вида? И еще, если не секрет сколько Т-64 планируют модернизировать до Булата в этом году?

Ну и пожелание. А почему бы не публиковать планы по закупкам техники на том же сайте МОУ? Это же не закрытая информация. Ну и по итогам года, заметку, получили столько-то танков, столько-то БТР и т.п. Практически все страны так делают.
Юрій Єхануров _ 04.05.2009, 11:41
Первые 100 млн из стабфонда уже перечислены заводу им. Малышева. Относительно планов закупок - планы есть, но нет уверенности в их реализации в этом году.
UP _ 23.04.2009, 14:09  Лінк
Юрий Иванович, кто входит в вашу команду, которая подготовила программу? Зачем вам программа, если вы только министр обороны? Собираетесь ли вы ее подавать на рассмотрение кабмина, продвигать как-то? То есть какова ваша цель?
Юрій Єхануров _ 04.05.2009, 11:43
А зачем я колесил по стране и читал лекции о вреде популизма, будучи рядовым депутатом?! Цель проста — общество должно видеть альтернативу нынешней политике в экономической сфере. Если общество поддержит — будем воплощать.
Bogdan86 _ 23.04.2009, 11:03  Лінк
Фіскальні стимули для НДДКР стимулюють підприємців знову ж таки задовольняти не споживачів а чиновників. Головний стимул для інновацій – стратегічний. Це можливість здобути конкурентну перевагу на ринку. А податкові пільги стимулюють науковий процес (або його видимість), а не ефективні (що може бути оцінене лише ринком) нововведення.
Bogdan86 _ 23.04.2009, 11:03  Лінк
Термінове впровадження податків на майно. З огляду на нестачу інвестиційних ресурсів, важливою умовою для виходу з кризи є збільшення заощаджень. Податки ж на майно, ж навпаки, стимулюють людей споживати, а не зберігати.
Bogdan86 _ 23.04.2009, 11:02  Лінк
Податкова дискримінація.
Спрощена система оподаткування доцільна сьогодні, оскільки зменшує навантаження на бізнес. Але знижуючи основні податки, варто вилучити це несправедливе викривлення. Втручання в ринок особливо руйнівне, коли воно настільки грубим чином надає перевагу одним особам перед іншими, порушуючи механізм конкуренції. Це змушує підприємців шукати шляхи оптимізації податків і тому в економіці часто перемагають не підприємці, а юристи, не зодовольняючи потреби споживачів.
Muzikaa _ 23.04.2009, 09:40  Лінк
Чи згодні Ви із такими реформами у оподаткуванні:
1. Як фізичні особи так і суб’єкти підприємницької діяльності сплачують тільки єдиний податок – податок на капітал;
2. Все решта – рентні платежі, цільові збори та тарифи?
Причому, при сплаті цільових зборів та тарифів – ключове слово «цільовий», тобто держава виступатиме тільки агентом для збору та цільового спрямування фінансування на відповідні цілі збору, тарифу.
TAG__ _ 22.04.2009, 20:08  Лінк
Первым шагом Вы как и все политики - выбрали налоговую реформу. Почему у Вас как у всех политиков это самый главный вопрос?
На каком по приоритету шаге будет контроль за расходованием собранных налогов? Ведь даже Мировой Банк признает непрозрачность государственных расходов и отказыватся финансировать госбюджет, а только целевые программы с жесткими критиериями контроля.

Что Вы сделали или будуте делать для улучшения расходования денег собранных как налоги?
Юрій Єхануров _ 23.04.2009, 13:06
Налоговая реформа – это первый по списку, но не по значению вопрос. Антикризисная программа «Прагматический выбор» будет состоять из нескольких содержательных частей, которые в ближайшем будущем будут опубликованы. Следующий раздел будет посвящен админреформе.
fybits58 _ 06.04.2009, 09:35  Лінк
Які у Вас стосунки з Анатолієм Гриценком?
Юрій Єхануров _ 23.04.2009, 13:35
Ділові стосунки, обумовлені необхідністю співпраці МО з парламентським комітетом, в цілому — рівні.
Сторінки:      Попередня      Наступна 
Юрій Єхануров
109
202
95