Четвер, 27 січня 2021, 14:46

Юрій Єхануров

Екс міністр оборони України, екс Прем'єр-міністр України
Після перевірки модератором Ваше питання буде опубліковане і за нього зможуть поголосувати читачі "Української правди". На найпопулярніші і найцікавіші запитання будуть надаватися відповіді допоки триває конференція.
Boyarka _ 05.04.2010, 22:27  Лінк
Вот господин Ехануров Ви пишете:
Порядок в житловому питанні швидко наведемо тоді, коли зможемо вводити до 10-ти тисяч квартир щороку. Об'єктивні передумови для цього є.
Зачем обманывать и себе и других людей.Правда в том, что в условиях жикой процентной псевдо-экономики Украины с дикими ростовщическими ставками по кредитам - ВСЁ ЭТО УТОПИЯ. И том , нигде в мире нет бесплатного жилья. Система финансирования доступного жилья в таких условиях - это басня для лохов.
А под 1 % как было в СССР?
vitakov1 _ 05.08.2009, 16:14  Лінк
Шановний Юріє Івановичу! Чому Ви, як міністр оборони , на виконання Указу Президента , не вносили на розгляд Кабінету Міністрів пропозиції щодо підвищення окладів за військові звання , розміри яких залишилися ще з часів Союзу і складають зараз менше , ніж студент , що знаходиться на навчанні за держзамовленням, в п'ять разів ( оклад капітана - 120 гривень ( при Союзі - 120 рублів, тобто 100 доларів - Ви ж рахувати вмієте, і курс тодішній знаєте) - ось де позор всіх міністрів оборони .
Сергій_Трегубенко _ 15.07.2009, 10:33  Лінк
Шановний Юрій Іванович!
Я щиро радий Вашому призначенню в СПУ.
Розвиток подій і їх оцінку бачу так:
Майдан і обрання Ющенка – вірно.
Намагання Президента реформувати Україну шляхом співпраці владною верхівкою, а не народом – помилка.
Зосередженість на критиці політичних опонентів (Балога, сьогодні Видрін), замість розробки і спільної з народом реалізації програми розвитку – помилка.

Питання: чи призведе Ваша діяльність в СПУ до об’єднання зусиль Президента і народу навколо спільно виробленої програми дій? Чи прагнутимете Ви до цього? Якщо ні, то яка мета Вашої діяльності в СПУ?
Дякую.
tyu _ 06.06.2009, 18:25  Лінк
Юрий Иванович, как Вы считаете, Вас предали или использовали? Или и то, и другое?
И зная, что это у Вас уже не первая "опала", как Вы лично планируете пережить весь этот цирк?
Я бы, например, запил и забил. Уж больно оно все мерзко.
АлександрТ _ 28.05.2009, 16:50  Лінк
Усі реформи в Україні тільки погіршують стан держави та економіки.
Тому треба починати не з податкової та адміністративної реформ, а з захисту прав людини.
Для цього потрібні реформи судової сістеми та правоохороних органів.
Коли права кожної людини будут захищені, почнуть працювати та сплачивати податки.
А то в нашої "країні чудес" ні одного питання не можливо вирішити без хабаря, а звернутися за захистом не має куди.
Чому ж Ви починаєте з іншого?
_grey_ _ 28.05.2009, 16:33  Лінк
Пане міністре, до цього часу покинуте майно військових перебуває у жахливому стані. Воно ніяк не використовується і поступово руйнується. Хоча є проблема житла для військовослужбовців. Ось наприклад фото з Кривого Рогу http://www.panoramio.com/photo/9006335#9559389 Покинуті й поруйновані цілі цегляні будинки авіачастини в межах міста. Невже їх використати не дешевше ніж будувати нове житло? Адже це межі міста, й місце чудове і транспортне сполучення є. Так само покинута й злітна смуга що руйнуєт
Savage _ 28.05.2009, 16:20  Лінк
Юрий Иванович,
что нового Вы внедрили в наших Вооруженных Силах будучи министром обороны?
Может быть Вы дедовщину уменьшили, или солдаты стали зарядку по утрам делать?
А может быть (не верю) прапорщики воровать перестали?
винтики _ 27.05.2009, 15:10  Лінк
Епіфі́т — будь-яка рослина, що росте на іншій живій рослині або є постійно приєднаною до неї . Епіфіти використовують фотосинтез для отримання енергії та поживних речовин. Епіфіти мають велике значення для деяких видів тварин, формуючи на собі водне середовище їхнього помешкання — такими тваринами є деякі жаби та членистоногі.

Вікіпедія

ЦІКАВА назва "фірми- метелика" "Епіфіт" , що постачала "ХАРЧУВАННЯ" міністерству оборони !

ХТО небудь перевіряє "постачальників" перед сплатою 20 млн?
КаМиП _ 25.05.2009, 14:03  Лінк
Які основні функції виконувала в Міноборони пані Дєєва! екс-очільниця Дніпропетровської області!
Чи не з її професійними прорахунками звязані основні проблеми в стосунках Міноборони з КРУ???
TAG__ _ 23.05.2009, 00:01  Лінк
Прокоментируйте что Вы имели в виду когда 22 мая 2009 года говорили на телеканале Интер про "Луценковское газовое месторождение в Черниговской области"?

Юрий Луценко (министр МВД) занимался или занимается газовым бизнесом?
Uilfred _ 21.05.2009, 23:50  Лінк
Пане Юрію, чи не вважаєте Ви свою фразу у Савіка, що Вас і суспільство не повинно хвилювати де і за якою ціною здійснюються закупівлі харчових продуктів для збройних сил неприйнятною для розвинутих країн? Згадайте скандали із нецільовим використанням коштів лейбористами у Англії. Хіба наше суспільство не має права знати як і куди витрачаються бюджетні кошти?
ansolvas _ 21.05.2009, 22:37  Лінк
Юрій Іванович. Прошу розібратися, я неодноразово писав e-mail листи в приймальню міністерства оборони.
Чому в солдатів строкової служби в новоствореній роті морської піхоти в Феодосіі забирають більшу половину коштів, які їм виділяють щомісяця, на підвищення "добробуту" частини. І чому ці ж солдати мають купувати за свій кошт парадну форму до присяги. Це що, новий вид бізнесу в армії?
LuckyLuke _ 13.05.2009, 15:23  Лінк
як компенсацію за громадсько корисні роботи. Всю ж податкову квоту требі терміново знижувати, десь процентів до 30, дбаючи на зменшення загальної кількості податків до 5-6 а також приділяючи увагу зменшенню часу, потрібного на їх обслуговування.
Щоб запобігти відтоку капіталу було б доре відносно підвищити податок з виплачених дивідендів за кордон. Задля зменшення кількості спекулятивного капіталу - трошечки оподаткувати ринкові операції.

Що Ви скажете?
LuckyLuke _ 13.05.2009, 15:17  Лінк
Пане професоре!
Дозвольте з вами не погодитись щодо самої суті податкової реформи. Повністю згоден з податком на майно, але не бачу причин основуватись на податку на дохід громадян (як і підприємств). Краще підтримуючи рівень непрямого подаку ПДВ (по суті податок на споживання), зменшувати податок на дохід підприємств до 15%. При тому для фіз осіб ввести формулу податок=(дохід - споживчий мінімум)*0,15. Негативну ж суму податку компенсовувати з фонду соц. страхування, як компенсацію за громадсько корисні роботи. Всю ж податкову квоту требі терміново знижувати, десь процентів до 30, дбаючи на зменшення загальної кількості податків до 5-6 а також приділяючи увагу зменшенню часу, потрібного на їх обслуговування.
Щоб запобігти відтоку капіталу було б доре відносно підвищити податок з виплачених дивідендів за кордон. Задля зменшення кількості спекулятивного капіталу - трошечки оподаткувати ринкові операції.

Що Ви скажете?
Pulja _ 13.05.2009, 15:15  Лінк
Доброго дня! Скажіть будь ласка, яку останню книгу Ви прочитали?
Vlad_iz_Kharkova _ 12.05.2009, 17:58  Лінк
Предложения очень правильные, как и по налогам. У меня все время 1 вопрос. Как их реализовать?
Гораздо более простые, чем Ваши, предложения по единому соц.налогу не были реализованы.
Институт госсекретарей пытались ввести при Кучме - безуспешно.
Ваша админ-тер.реформа похожа на предложения Бессмертного - безуспешные.
Хороших преложений много. Вы ведь опытный гос.администратор. Интереснее от Вас услышать предложение - как их реализовать?
Svitlanarada _ 08.05.2009, 12:43  Лінк
Пане Міністре! Нещодавно у ЗМІ народний депутат Кирило Куліков публічно сказав, що діяльність церкви "Посольство Боже" та її пастора Сандея Аделаджі загрожує національній безпеці України? Чим Аделаджа і його церква загрожують національній безпеці України та як Ви, як Міністр, можете відреагувати на такі бездоказові та незаконні звинувачення зі сторони пана Кулікова? Дякую! Дуже Вас поважаю...
Marichello _ 08.05.2009, 10:14  Лінк
Уважаемый министр, Вы ответили что и приезжая в воинскую часть по всем известному плану видите все проблемы.Пожалуйста, внесите в Ваш план приезд в воинские части Херсонского гарнизона, может хотя бы тогда форму выдадут. Я в войсках больше пяти лет и за это время получил кучу рубашек и носков с футболками, все остальное покупаем сами.
А если серьезно, примите к сведению, что перед Вашим приездом в любой части готовятся не один месяц и Вы видите все приглаженное. Введите систему внезапности
Marichello _ 07.05.2009, 18:28  Лінк
Не считаете ли Вы, что вместо парада (ориентировочно 70 млн в прошлогоднем исполнении) лучше бы провести закупку новой техники на ту же сумму, например танков, или модернизовать средства ПВО, или купить парашуты для десанткников? В конце-концов провести бригадные учения со стрельбами и показать их по телевидению, что весьма способствовало бы патритическому духу. А то ведь нет новой техники, которую можно показать. Разве что батальон "Булатов" или 60 КраЗов.
Bodo _ 06.05.2009, 13:25  Лінк
Доброго дня ,сьогодні на кабміні розглядатиметься концепція українського кораблебудування до 2035 можете щось озвучити з цього документу (приорітети , строки впровадження тощо).Звичайно якщо це не є таємницею.
Сторінки:      Попередня      Наступна 
Юрій Єхануров
109
202
95