Четвер, 20 січня 2021, 13:38

Юрій Павленко

Міністр у справах сім'ї, молоді та спорту
Після перевірки модератором Ваше питання буде опубліковане і за нього зможуть поголосувати читачі "Української правди". На найпопулярніші і найцікавіші запитання будуть надаватися відповіді допоки триває конференція.
РІК без МОЛОДІ _ 10.12.2009, 14:18  Лінк
4. Які нові заходи в «Рік молоді» в Україні були проведені міністерством, крім тих, що проводяться щорічно?

5. Скільки молоді охопили заходи проведені міністерством в «Рік молоді» в Україні і на скільки більше ніж в попередньому?

6. В «Рік молоді» в Україні, що проходить в 2009 році, було заплановано створити Будинок Молоді. Чи виконане це зобов’язання держави і якщо ні, то коли це буде зроблено?

Запитання у рамках Кампанії "Рік без молоді" - www.rikbezmolodi.org
РІК без МОЛОДІ _ 10.12.2009, 14:18  Лінк
7. Які молодіжні радіо- та телепередачі були створені в межах «Року молоді» в Україні?

8. Коли в цьому році буде проведено світовий конгрес молодіжних організацій, передбачений планом заходів на «Рік молоді»?

9. Чому на фінансування НСК «Олімпійський» знаходять кошти, а на розвиток молоді в «Рік молоді» в Україні ні?

10. Яку відповідальність має нести Міністр за невиконання Указу Президента та провал «Року молоді» в Україні?

Запитання у рамках Кампанії "Рік без молоді" - www.rikbezmolodi.org
РІК без МОЛОДІ _ 10.12.2009, 14:17  Лінк
1. Де «Рік молоді»?

2. Скільки молодіжних кредитів на придбання житла було видано в «Рік молоді» в Україні і наскільки це більше ніж в попередньому?

3. В Указі Президента України «Про проведення у 2009 році в Україні Року молоді» сказано про збільшення асигнувань на діяльність молодіжних та дитячих організацій. Наскільки були збільшені асигнування в цьому році?

Запитання у рамках Кампанії "Рік без молоді" - www.rikbezmolodi.org
PetroLviv _ 01.12.2009, 15:37  Лінк
Скажіть,будь ласка,чи є якісь зрушення в плані фінансування часткової компенсації кредитів комерційних банків Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву .На всі мої звернення у фонд відповідь:"Звертайтесь у Мінфін,до Павленка,до Юлії Володимирівни".Скоро вже кінець року грошей немає...Дякую за розуміння!
frosinyak _ 18.04.2009, 00:49  Лінк
Чи відомо Вам, що в Україні існує декілька десятків організацій, які займаються популяризацією та розвитком інтелектуальних ігор (спортивні «Брейн-ринг», «Що? Де? Коли?», і т.п.)? Чи відомо Вам, що в Україні існує ціла система національних чемпіонатів з інтелектуальних ігор, а українські команди займають провідні місця на міжнародних турнірах за повної відсутності державної підтримки? Скажіть, коли інтелектуали дочекаються підтримки держави, обіцяної Вами, ще за минулої міністерської каденції?
Юрій Павленко _ 24.04.2009, 19:32
Особисто я вважаю, що такий формат ігор повинен бути підтриманий державою - і Міносвіти, і Мінкультури, і нашим Міністерством.
Сьогодні затверджено Державну цільову соціальну програму “Молодь України” на 2009-2015 роки” (постанова КМУ №41), в якій окремим розділом визначено завдання щодо створення умов для інтелектуального самовдосконалення молоді, творчого розвитку особистості.
Інтелектуальні ігри розвивають мислення, дозволяють навчитися самостійно приймати рішення та знаходити вихід із життєвих ситуації. Це одна з найкращих форм соціальній комунікації, яка впливає на світосприйняття, формування особистості, сприяє творчому самовираженню молодого покоління.
З метою створення умов для інтелектуального самовдосконалення молоді та організації її змістовного дозвілля у 2008 році у Харківській області Міністерство у справах сім’ї, молоді та спорту провело Міжнародний молодіжний фестиваль інтелектуальних ігор.
В рамках фестивалю було проведено змагання з інтелектуальних ігор «Що? Де? Коли?», брейн-рингу та круглий стіл на тему „Досвід організації роботи з працюючою молоддю на підприємствах України та діяльність громадських об’єднань працюючої молоді”.
Другий рік поспіль Міністерство залучається до проведення, по-перше, Національного молодіжного форуму „Новітній інтелект України”, мета якого пошук, підтримка та залучення інтелектуальної молоді до активної суспільної діяльності через співпрацю з органами влади, громадськими організаціями, аналітичними інституціями та бізнес-середовищем. По-друге, Міністерство курує Міжнародний молодіжний форум «Артеківські діалоги», мета якого - формування молодіжного бачення щодо напрямків сучасної національної молодіжної політики та моделі освіти і виховання в Україні.
Переконаний, цей напрям є ще куди державі розвивати.
1 _ 08.12.2009, 22:52  Лінк
Шановний пане Юрію, коли ви нарешті звернете увагу на сільську школу? За весь час незалежності нашої держави в нашу школу не поступило, щодного спортивного інвентаря, жодного мяча... Хіба наші діти гірші за тих , які проживають в містах, чи наші діти не хочуть бути здоровими, та мати можливість займатися спортом ?З повагою із Житомирської області !!!
kichkiruk _ 18.04.2009, 13:34  Лінк
Пане Юрію!
На наступних вихідних - 25-26 квітня 2009 року, біля Харкова, відбудеться Чемпіонат України з гри "Що? Де? Коли?" серед молоді.
В одному місці зберуться студенти з ВНЗ усієї країни.
Чи є у Вас бажання особисто привітати їх? Завітати на один вихідний день? Виказати свою підтримку молодіжному інтелектуальному руху?
Якщо так, то даю контакти організаторів:
Олена Кочемировська - Віце-президент ВГО "Ліга українських клубів інтелектуальних ігор":
тел 80675747902
e-mail kolena2000@ukr.net
Юрій Павленко _ 24.04.2009, 18:43
На жаль, особисто до Харкова на чемпіонат мені поїхати не виходить – через щільний графік роботи. Але передав вітання учасникам всеукраїнської гри «Що?Де?Коли?», яка заслужено охопила не лише молодих інтелектуалів, а й мільйони вболівальників. Я також запропонував організатором конкурсу найближчим часом зустрітися - щоб спільно провести наступний чемпіонат.
На мою думку, ця гра має велике соціальне значення. Вона не лише розвиває інтелектуальну молодь, але сприяє популяризації знань про історію та культуру України серед молодих людей.
Важливо те, що провідниками інтелектуальної гри стали студенти. Це – наш авангард, "ядро" національної інтелігенції.
На разі бажаю всім учасникам захоплюючої гри і хай переможуть найрозумніші!
romix21 _ 13.11.2009, 10:17  Лінк
Пане міністре, 02.11.2009, 19:14 Ви не вперше обнадіяли позичальників, цитую: "...у листопаді гроші почнуть надходити з державного казначейства та до кінця року плануємо повністю погасити заборгованність перед молодими сім’ями". 13.11.09 Микола Володимирович з фін. управління мол.фонду повідомив що 50 млн. вистачить щоб погасити заборгованість до серпня місяця та не зміг відповісти КОЛИ ж конкретно надійдуть хоча б ці 50 млн.Скажіть доки нас буде ігнорувати влада та Як нам не втратити житло?
Юрій Павленко _ 19.11.2009, 17:06
Наскільки я розумію, проблема у повній відсутності коштів у державному бюджеті. Адже відповідна Постанова Кабінету Міністрів України прийнята, усі папери для надходження коштів оформлені. Тільки-но гроші з’являться - держава погасить свою заборгованість. У будь-якому разі!
Galin _ 23.04.2009, 12:03  Лінк
Шановний пане Міністре !
Звертається до Вас позичальник, який користується програмою чаткової компенсації відсотків Держфонду сприяння мол. житл. буд-цтву. БЮДЖЕТ 2009, додаток 3, кпк 3401380 (часткова компенсація відсоткової ставки кредитів комерційних банків молодим сім'ям та одиноким молодим громадянам на будівництво та придбання житла ) - 50 млн., що значно менше минулорічних асигнувань, хоча потреби явно зросли (ріст курсу валюти запозичень і т.д.). Як Ви плануєте вирішувати цю проблему ?
Юрій Павленко _ 23.04.2009, 17:41
Цього року Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву справді отримав обмежене бюджетне фінансування.

Зокрема, не передбачено коштів на укладання нових договорів за програмою часткової компенсації відсотків кредитів, наданих молодим позичальникам комерційними банками.

Утім, хочу запевнити, що всі зобов’язання держави з компенсації відсотків, взяті у минулих роках, будуть виконані неодмінно та у повному обсязі, передбаченими укладеними угодами.

Якщо не вистачить виділених коштів, виплати будуть забезпечені додатковими асигнуваннями або за рахунок загального фонду Державного бюджету при його коригуванні у найближчій час, або за рахунок стабілізаційного фонду.
romix21 _ 12.08.2009, 13:56  Лінк
"23 липня на засіданні уряду прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко дала розпорядження підготувати постанову Кабінету Міністрів про виділення додаткових 50 млн. гривень на програму часткової компенсації ставок кредитів, виданих комерційними банками на будівництво (придбання) житла для молоді. "

Скажіть будьласка чи готова вже дана постанова?Коли вона буде офіційно видана? Коли надійдуть кошти?
Goldenman-07 _ 19.11.2009, 21:16  Лінк
Я не понимаю зачем тогда принимать непонятные решения которые вы не можете выполнить, я говорю о компенсации процентов молодым семьям которые взяли жилье под бешенные % надеясь что наша любимая страна выполнит свое обещание. Цитирую 'тільки гроші з'являться'. Скажите конкретно когда будут деньги и где вы их собераетесь брать? Попиарится мы все можем вот мы хорошие выделили 50млн грн только где они это уже некого не волнует. После этого вообще пропадает желание жить в такой стране...
viktorij _ 11.11.2009, 18:31  Лінк
Уважаемый министр! Скажите когда-же будет компенсация кредитных ставок по договорам с "Государственным Фондом содействия молодежному строительству" ?
Юрій Павленко _ 19.11.2009, 17:09
Для мене як Міністра це також одне з ключових питань.
Упевнений, що найближчим часом держава віддасть борг позичальникам - молодим сімям.
swatcv _ 05.11.2009, 13:37  Лінк
Шановний Юрію Олексійовичу! Питання з приводу виділених 50 млн на Часткову компенсацію кредитів комерційних банків..(Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву)..коли ми їх зможем побачить в своїх руках а не на словах?? скільки ще потрібно часу для їх затвердження, розподілу Ви особисто можете проконтролювати їх надходження?? Тільки без ..очікуемо..можливо...і т.д ..Хотілось би почути конкретні відповіді, адже банки і від нас вимагають конкретики. Сподіваюсь на розуміння !!!
romix21 _ 03.11.2009, 11:11  Лінк
Скажіть будь-ласка чи відома Вам ринкова вартість кв.м. житла в івано-Франківську (в сьогоднішніх кризових умовах) за якою, у випадку фінансування програми пільгового кредитування молоді, може бути запропоновано придбання житла мол.сім'ї та на який відсоток від нормативної вартості може перевищувати бути вищою ринкова вартість??? Чи може бути вартість запропонованої ФОНДОМ квартири, яку будує "окремий забудівник", значно вищою від ринковою вартості аналогічної квартири в інших забудівників???
Юрій Павленко _ 19.11.2009, 17:01
У Постановах Уряду стосовно пільгового кредитування молоді на будівництво або придбання житла чітко визначена формула такого кредитування. Вартість кв.метру житла визначає щоквартально Міністерство регіонального розвитку та будівництва. Ця вартість множиться на нормативну площу. Таким чином визначається сума вашого кредиту. Такі встановлені правила.

Можливо, вони недосконалі, але інших нема. Погоджуюсь, що в умовах кризи окремі забудовники, аби повернути собі хоч якісь кошти, можуть демпінгувати. Але, все одно, це окремі випадки. Адже вартість кв. метру за Мінрегіонбудом - це собівартість плюс невелика рентабельність. Ну, і в будь-якому разі ви ж самостійно приймаєте рішення - вигідно, чи не вигідно у конкретних умовах скористатися пільговим кредитом. До речі, зважте, що при народженні дітей сума пільгового кредиту, яку треба повертати, суттєво зменшується.
Goldenman-07 _ 13.08.2009, 16:54  Лінк
Пане міністр скажіть будь-ласка коли надійдуть кошти, обіцяні прим'єром 50 млн (хоча йшло обговорення в суму 100млн) на програму часткової компенсації ставок кредитів, виданих комерційними банками на будівництво (придбання) житла для молоді. " Скажіть будь-ласка № і т.п. постанови щоб можна було її знайти і впевнетись у тому, що нас не обманюють в черговий раз. Я надіюсь що ви розумієте що цих коштів не вистачить щоб розрахуватись з молоддю. Чому не працює сайт www.molod-kredit.gov.ua?
Goldenman-07 _ 20.05.2009, 10:48  Лінк
Шановний Пане міністер, звертається до Вас громадянин який взяв кредит по програмі часткової компенсації відсоткової ставки кредитів комерційних банків. У 2009 році мною було отримано компенсацію тільки за січень місяць, затримка вже 3 місяці. Скажіть будь-ласка чи можу я розраховувати на нашу державу і коли я отримаю відповідну компенсацію?Я думаю Ви розумієте як девальвувала наша національна валюта і як важко платити кредити, тим більше розраховуючи тільки на себе, хоча держава взяла обов'язок
Юрій Павленко _ 22.05.2009, 23:56
Процедура надання молодим сім’ям часткової компенсації відсотків іпотечних кредитів, отриманих у комерційних банках, дуже складна.
Це призводить до певних затримок. Державний фонд не виплатить компенсацію, поки від банку не надійде реєстр, що підтверджує сплату позичальником банківських відсотків. У свою чергу, банк не надішле цей реєстр, допоки позичальник справді не сплатив цих відсотків. Будь-яка затримка у цьому ланцюжку і призводить до розтягування терміну компенсації. Це чітко виписана процедура: використання бюджетних коштів потребує документального підтвердження усіх етапів їх проходження від держави до молодого позичальника.
На додачу, існує проблема з наповненням державного бюджету. Скажімо, при щомісячній потребі отримувати з держбюджету 9,8 млн. гривень на компенсацію, фактично до Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву надходить 3,67 млн. грн. Таким чином, поступово накопичується заборгованість. Про цю проблему прекрасно знають у Міністерстві фінансів України, і ми шукаємо шляхи її вирішення. Найбільш реальним способом фінансового наповнення програми часткової компенсації стало б перекидання коштів із інших бюджетних програм, які, в силу різних причин, не можуть бути виконані у нинішньому році. Таких завжди вистачає. Потрібна лише політична воля і рішучість Мінфіну та бюджетного комітету Верховної ради.
У будь-якому разі, якщо молодий позичальник сумлінно виконує свої зобов’язання перед банками, то попри наш традиційний бюрократизм і проблеми із наповненням державного бюджету, державна фінансова допомога неодмінно надійде на його рахунок.
Dolov _ 14.04.2009, 11:23  Лінк
Вопрос по поводу реализ.программы молод.строительства в г.Одессе(ул.Бочарова)
www.molod-kredit.gov.ua/forum/viewtopic.php?t=13&postdays=0&postorder=asc&start=0
Молод.семьи,получ.молод. кредит в 2004г.
дважды!!! заплати свой превон.взнос (2004 и 2006) значит.превыш.6%, разницу цен(рын.-госстрой), за сети,
погашающие кредит,остаются без квартир,т.к. деньги были разворованы главой РУ фонда Бурцевым Н.В.
и его прием.сыном Левицким К.(владел.строй.организ. Аркада и глава ФФС)
Что будем делать?
Юрій Павленко _ 14.04.2009, 17:37
Запастися терпінням. На даний час призначено нового директора Одеського регіонального управління Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву Зверєва Анатолія Олексійовича/
Його головне завдання полягає якраз у завершенні будівництва вашого будинку.
nikolas123 _ 24.11.2009, 10:45  Лінк
Ваші (чи Вашого секретаря...?)вислови накшталт: "..найближчим часом держава віддасть борг..", " Тільки-но гроші з’являться", "Незабаром, вони, сподіваюсь, будуть виділені" і т.п. викликають щонайменше подив і шкодять репутації високопосадовця!!! Якщо МІНІСТР неможе дати чітку відповідь і вирішити проблему тисяч молодих сімей впродовж багатьох місяців, то порадьте до кого нам звертатись. Хто взмозі щось зробити, а не хизуватись красномовством ???
romix21 _ 12.06.2009, 10:15  Лінк
Пане міністре!
Ви працюєте в УРЯДІ, ваш голос має певну "вагу". Скажіть будь-ласка, на яку підтримку особисто з Вашого боку, як міністра, можуть розраховувати молоді сім'ї, і чи планує уряд вносити зміни до бюджету 2009р., зокрема на статтю фінансування програми часткової компенсації відсоткової ставки ??? На запитання про фінансування в ДЕРЖАВНОМУ ФОНДІ СПРИЯННЯ МОЛОДІЖНОМУ ЖИТЛОВОМУ БУДІВНИЦТВУ кивають на бюджет і розводять руками. Нажаль ми - позичальники внести зміни в бюджет невсилі.
Юрій Павленко _ 15.06.2009, 18:34
Мені на різних владних рівнях обіцяли, що проблему із фінансуванням програми часткової компенсації вирішать при найближчому перегляді державного бюджету, адже у нині діючому варіанті передбачено на компенсацію лише 50 млн. грн. при потребі у 118 млн. Утім, схоже, що у нинішньому році народні обранці переглядати бюджет вже не збираються.
Тому єдиним способом вирішення цього питання може стати перерозподіл коштів із інших бюджетних програм, які неможливо виконати в силу різних обставин у поточному році.
Для цього не потрібно вносити зміни до бюджету - достатньо рішення бюджетного комітету Верховної Ради та Міністерства фінансів. Зараз триває пошук таких програм, і я переконаний, що ми найближчим часом перекриємо заборгованість перед молодими позичальниками.
До речі, подібна ситуація вже траплялася у 2006 році, і саме в такий спосіб вона була розв’язана.
romix21 _ 05.06.2009, 15:38  Лінк
Порадьте будь-ласка що робити в ситуації коли тимчасово немає змоги платити повну суму кредитного внеску (враховуючи як девальвувала наша національна валюта), і держава зволікає з взятим на себе обов'язком компенсовувати відсоткову ставку, та як вберегти бюджет молдої сім'ї від нарахування банком пені за прострочку?
Юрій Павленко _ 15.06.2009, 18:41
Спробуйте домовитись про реструктуризацію боргу з банком, який вам надав кредит.
Зараз банкіри, щоб не втратити зовсім кошти, стають поступливішими, часто ідуть на пом’якшення умов угоди.
Сторінки:      Попередня      Наступна 
Юрій Павленко
102
149
336