Четвер, 20 січня 2021, 13:37

Юрій Павленко

Міністр у справах сім'ї, молоді та спорту
Після перевірки модератором Ваше питання буде опубліковане і за нього зможуть поголосувати читачі "Української правди". На найпопулярніші і найцікавіші запитання будуть надаватися відповіді допоки триває конференція.
vellshap _ 19.01.2010, 11:16  Лінк
Пане міністр, ви там просили про факти корупції писати.
Чи знаєте ви, що в будинку для молодих сімей у Хмельницькому, який прийняли як побудований ще в грудні 2008р., до сих пір не завершені будівельні роботи?
Чи знаєте ви, що цей будинок за кошторисом коштує 17 млн.грн., а згідно підробленого Акту державної приймальної комісії, вже 21,5 млн.грн?
Чи знаєте ви що коли ви урочисто приймали будинок в Луганську восени2008р., він теж був недобудований?
Ви голова наглядової ради Фонду, чи ні?
MA_RIN_KA _ 12.12.2009, 21:30  Лінк
Скажіть будь-ласка, в яких термінах надаються кредити на молодіжне кредитування?
Наскільки мені відомо потрібно стати у чергу у відповідній за тим у якому місті проживаєш обл.держ.адміністрації, та очікувати!
Чи є статистика про те скільки чоловік стоїть у черзі та приблизний термін видачі кредиту, якщо я всеж стану в цю чергу!
Чи не будуть марними мої очікування?

м. Вінниця
РІК без МОЛОДІ _ 10.12.2009, 14:18  Лінк
7. Які молодіжні радіо- та телепередачі були створені в межах «Року молоді» в Україні?

8. Коли в цьому році буде проведено світовий конгрес молодіжних організацій, передбачений планом заходів на «Рік молоді»?

9. Чому на фінансування НСК «Олімпійський» знаходять кошти, а на розвиток молоді в «Рік молоді» в Україні ні?

10. Яку відповідальність має нести Міністр за невиконання Указу Президента та провал «Року молоді» в Україні?

Запитання у рамках Кампанії "Рік без молоді" - www.rikbezmolodi.org
РІК без МОЛОДІ _ 10.12.2009, 14:18  Лінк
4. Які нові заходи в «Рік молоді» в Україні були проведені міністерством, крім тих, що проводяться щорічно?

5. Скільки молоді охопили заходи проведені міністерством в «Рік молоді» в Україні і на скільки більше ніж в попередньому?

6. В «Рік молоді» в Україні, що проходить в 2009 році, було заплановано створити Будинок Молоді. Чи виконане це зобов’язання держави і якщо ні, то коли це буде зроблено?

Запитання у рамках Кампанії "Рік без молоді" - www.rikbezmolodi.org
РІК без МОЛОДІ _ 10.12.2009, 14:17  Лінк
1. Де «Рік молоді»?

2. Скільки молодіжних кредитів на придбання житла було видано в «Рік молоді» в Україні і наскільки це більше ніж в попередньому?

3. В Указі Президента України «Про проведення у 2009 році в Україні Року молоді» сказано про збільшення асигнувань на діяльність молодіжних та дитячих організацій. Наскільки були збільшені асигнування в цьому році?

Запитання у рамках Кампанії "Рік без молоді" - www.rikbezmolodi.org
1 _ 08.12.2009, 22:52  Лінк
Шановний пане Юрію, коли ви нарешті звернете увагу на сільську школу? За весь час незалежності нашої держави в нашу школу не поступило, щодного спортивного інвентаря, жодного мяча... Хіба наші діти гірші за тих , які проживають в містах, чи наші діти не хочуть бути здоровими, та мати можливість займатися спортом ?З повагою із Житомирської області !!!
PetroLviv _ 01.12.2009, 15:37  Лінк
Скажіть,будь ласка,чи є якісь зрушення в плані фінансування часткової компенсації кредитів комерційних банків Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву .На всі мої звернення у фонд відповідь:"Звертайтесь у Мінфін,до Павленка,до Юлії Володимирівни".Скоро вже кінець року грошей немає...Дякую за розуміння!
nikolas123 _ 24.11.2009, 10:45  Лінк
Ваші (чи Вашого секретаря...?)вислови накшталт: "..найближчим часом держава віддасть борг..", " Тільки-но гроші з’являться", "Незабаром, вони, сподіваюсь, будуть виділені" і т.п. викликають щонайменше подив і шкодять репутації високопосадовця!!! Якщо МІНІСТР неможе дати чітку відповідь і вирішити проблему тисяч молодих сімей впродовж багатьох місяців, то порадьте до кого нам звертатись. Хто взмозі щось зробити, а не хизуватись красномовством ???
Goldenman-07 _ 19.11.2009, 21:16  Лінк
Я не понимаю зачем тогда принимать непонятные решения которые вы не можете выполнить, я говорю о компенсации процентов молодым семьям которые взяли жилье под бешенные % надеясь что наша любимая страна выполнит свое обещание. Цитирую 'тільки гроші з'являться'. Скажите конкретно когда будут деньги и где вы их собераетесь брать? Попиарится мы все можем вот мы хорошие выделили 50млн грн только где они это уже некого не волнует. После этого вообще пропадает желание жить в такой стране...
ohab _ 18.11.2009, 17:48  Лінк
Що таке постійний рівень виплат при народженні дитини? чи перерахунок через прожиткові мінімуми не вплинуть на остаточні суми, які матері будуть отримувати на руки? Іншими словами -фактичні виплати при народженені дитини зменшаться, чи, навпаки, збільшаться?
Юрій Павленко _ 03.12.2009, 23:32
17 листопада цього року Парламент ухвалив зміни до Закону "Про державну допомогу сім'ям з дітьми" стосовно виплати допомоги при народженні дитини», згідно яких з 1 січня 2011 року допомога при народженні дитини нараховується кратно до розміру прожиткового мінімуму для дітей віком до шести років.

Так, допомога при народженні першої дитини надається у сумі, кратній 22 розмірам прожиткового мінімуму, другої - кратній 45 розмірам прожиткового мінімуму, третій і далі - 90 розмірам прожиткового мінімуму.
Таким чином, запроваджується постійний рівень виплат, а не щорічний, як це є зараз.

Тобто, сьогодні державна допомога при народженні існує не як постійно діюча норма на рівні профільного закону, а існує на основі законів про Держбюджет (тобто затверджується щороку лише на рік).

Метою такого нововведення якраз і є збільшення фактичної виплати: ця норма убезпечує виплати від впливу інфляційних процесів і фактично збільшує їх суму, яка зараз, як ви знаєте, є фіксованою. Наприклад, сьогодні допомога при народженні першої дитини – 12 240 грн, з 1 січня 2011 року вона буде кратна 22 розмірам прожиткового мінімуму для дитини до 6-ти років. Якщо б зараз діяла ця норма закону, то відповідно до рівня прожиткового мінімуму для дітей віком до шести років, який діє зараз, - а це 632 гривні, - сума виплати дорівнювала б 13 904 грн. Аналогічно можна вирахувати розмір допомоги при народженні другої чи третьої дитини.
ohab _ 18.11.2009, 17:34  Лінк
Нещодавно був прийнятий новий Закон про фізкультуру і спорт. Яке новаторство пропонує закон, і зокрема, чи є прописані в ньому система соціального захисту для спортсменів, тренерів?
Юрій Павленко _ 02.12.2009, 18:13
Ухвалення нової редакції основного Закону сфери фізичної культури і спорту, над розробкою якого не один рік працювало багато фахівців від спорту, - визначна подія для розвитку спортивної галузі.
Попередня редакція «Закону України про фізичну культуру і спорт», яка була ухвалена 16 років тому – давно застаріла і не відповідала сучасним соціально-економічним основам діяльності сфери фізичної культури і спорту.
Нова редакція Закону відкриває нові можливості для роботи в напрямку збереження здоров'я нації через заняття спортом та фізичною культурою, для розвитку спорту вищих досягнень, масового спорту та підвищення авторитету України як спортивної держави. І що не менш важливо - дозволяє адаптувати нормативно-правові акти сфери фізичної культури і спорту до європейського законодавства.
По-перше, оновлений закон сприятиме розвитку матеріально-технічної бази спортивної сфери, удосконаленню системи підготовки спортсменів для того, щоб гідно представляти Україну на міжнародних змаганнях та посилювати конкурентоспроможність українського спорту.
По-друге, тепер Закон посилює соціальний захист і суб’єктів, і об’єктів сфери фізичної культури і спорту. Зокрема, документ не допускає закриття та перепрофілювання закладів фізичної культури і спорту, баз олімпійської та паралімпійської підготовки, фізкультурно-оздоровчих і спортивних споруд, лікувально-фізкультурних закладів.
Третє. Законом урегульовано питання формування Національної збірної команди, професійного спорту, організаційного забезпечення фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів та гарантії підвищення спортивної майстерності.
Ми отримали більш деталізовані питання щодо трудових відносин у спортивній сфері. Вперше на рівні з олімпійським спортом та спортом інвалідів приділена значна увага неолімпійським видам спорту та спорту ветеранів, визначені поняття спорту вищих досягнень. Детальніше прописані питання науково-медичного забезпечення збірних команд України, антидопінгової діяльності. Деталізована єдина спортивна класифікація, якою передбачено присвоєння спортивних звань, спортивних розрядів та суддівських категорій. Важливо, що в законі з’явився окремий розділ, присвячений питанням розвитку дитячо-юнацького, резервного спорту та спорту вищих досягнень.
Порівняно із пепередньою редакцією, у нинішній чимало інновацій.
Зокрема, вперше введено поняття визнання видів спорту. Вперше прописано тлумачення спортивних термінів, визначені засади державної політики у сфері фізичної культури та спорту, а також прописано роль і повноваження органів державного управління та місцевого самоврядування.
Вперше на законодавчому рівні прописані питання ліцензування фізкультурно-оздоровчої та спортивної діяльності. У Законі значної уваги приділено фізичній культурі у сфері освіти, фізкультурно-оздоровчій діяльності за місцем проживання, відпочинку та роботи громадян, серед сільського населення, фізичній підготовці у Збройних Силах України та інших військових формуваннях, у правоохоронних органах, рятувальних та інших спеціальних службах, а також фізкультурно-спортивній і фізичній реабілітація інвалідів.
Закон набирає чинності з 1 січня 2011 року. Його реалізація спрямована на формування національної моделі розвитку сфери фізичної культури і спорту шляхом об'єднання зусиль зацікавлених державних, громадських організацій та широких верств населення, запровадження доступних, якісних і різноманітних форм оздоровчих, реабілітаційних і спортивних послуг для різних груп населення.
Після підписання Закону Президентом України Міністерством будуть опрацьовані нормативно-правові акти на виконання його певних статей.
irinamih _ 15.11.2009, 19:45  Лінк
Шановний Юрію Олексійовичу! Хочеться запитати про ситуацію з літературним конкурсом "Гранослов-2008" . Чи будуть відповідно до Положення про цей конкурс видані книги переможців цього року? Чи вручатимуться їм відзнаки лауреатів та дипломантів, як це було у минулі роки? І які перспективи подальшого існування цього високоавторитетного літературного конкурсу для молоді?
Дякую. Бажаю успіхів у Вашій напруженій роботі.
president100 _ 14.11.2009, 12:45  Лінк
писал Вам про свою инициативу про проведения всеукраинского конкурса "Молода людина року".
Если помните летом ВЫ мне тут написали, что не предлогаю ничего конкретного.....
сегодня получаю ответ от вашего министерства на мое предложение, подписанный очень Драпушком.
ответ №С-1915/31 от 10.11.2009 года - прочитай, если будет время
сделал предложение, написал проект Положение.....а ваше министерство реально плнюнуло мне в душу
на всех мероприятиях, форумах защищал ваше министерство. и что...
president100 _ 13.11.2009, 12:36  Лінк
Добрый день!!!
подскажите критерии отбора людей в национальный совет по вопросам становления и развития молодежи.
я так понимаю, скорей всего Ваше ведомство по иницативе Секретариата ПУ готовила персональный состав.
Юрій Павленко _ 19.11.2009, 17:03
Склад Національної ради з питань становлення та розвитку молоді сформований, враховуючи пропозиції не тільки Мінсім'ямолодьспорту, а й інших зацікавлених органів виконавчої влади, наукових установ, громадських організацій тощо.
romix21 _ 13.11.2009, 10:17  Лінк
Пане міністре, 02.11.2009, 19:14 Ви не вперше обнадіяли позичальників, цитую: "...у листопаді гроші почнуть надходити з державного казначейства та до кінця року плануємо повністю погасити заборгованність перед молодими сім’ями". 13.11.09 Микола Володимирович з фін. управління мол.фонду повідомив що 50 млн. вистачить щоб погасити заборгованість до серпня місяця та не зміг відповісти КОЛИ ж конкретно надійдуть хоча б ці 50 млн.Скажіть доки нас буде ігнорувати влада та Як нам не втратити житло?
Юрій Павленко _ 19.11.2009, 17:06
Наскільки я розумію, проблема у повній відсутності коштів у державному бюджеті. Адже відповідна Постанова Кабінету Міністрів України прийнята, усі папери для надходження коштів оформлені. Тільки-но гроші з’являться - держава погасить свою заборгованість. У будь-якому разі!
president100 _ 12.11.2009, 14:44  Лінк
расскажите как можно принять участие во Всеукраинском молодежном форуме
кто будет отбирать участников и тп.п
Юрій Павленко _ 19.11.2009, 17:04
Незабаром буде створено організаційний комітет, який визначить механізм та принципи відбору учасників Всеукраїнського молодіжного форуму.
Ця інформація буде обов’язково розміщена на нашому офіційному сайті.
viktorij _ 11.11.2009, 18:31  Лінк
Уважаемый министр! Скажите когда-же будет компенсация кредитных ставок по договорам с "Государственным Фондом содействия молодежному строительству" ?
Юрій Павленко _ 19.11.2009, 17:09
Для мене як Міністра це також одне з ключових питань.
Упевнений, що найближчим часом держава віддасть борг позичальникам - молодим сімям.
123yy _ 06.11.2009, 11:13  Лінк
уважаемый Юрий Алекксеевич! Ответьте пожалуста:
1. когда будет завершено строительство дома по программе молодежного строительства по адресу: г. Луганск, ул. г. Лашина, 185?
2. когда будет реальное выделение средств по постанове Кабмина №1100 в сумме 5000 тыс. грн. на завершение работ по молодежному строительству?
Юрій Павленко _ 19.11.2009, 16:43
Відновлення будівництва за молодіжними житловими програмами у Луганську, а також у інших областях України, відбудеться лише після надходження до Фонду сприяння молодіжному житловому будівництву реальних коштів. А вони, сподіваюсь, будуть виділені.
swatcv _ 05.11.2009, 13:37  Лінк
Шановний Юрію Олексійовичу! Питання з приводу виділених 50 млн на Часткову компенсацію кредитів комерційних банків..(Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву)..коли ми їх зможем побачить в своїх руках а не на словах?? скільки ще потрібно часу для їх затвердження, розподілу Ви особисто можете проконтролювати їх надходження?? Тільки без ..очікуемо..можливо...і т.д ..Хотілось би почути конкретні відповіді, адже банки і від нас вимагають конкретики. Сподіваюсь на розуміння !!!
president100 _ 04.11.2009, 16:34  Лінк
Добрый день!!!
Уважаемый Юрий Алексеевич!!!
Около 15 дней назад по почте отправил в Ваш адрес предложение о проведении Всеукраинского конкурса "Молодой человек года".
разработали Положение "о конкурсе...", чтобы более детально можно рассмотреть данное предложение.
по возможности, выскажите свою личную позицию по проведению данного Конкурса.

с уважением,
Антон Сошников
Юрій Павленко _ 19.11.2009, 17:02
Ваші пропозиції отримані. Ви отримаєте відповідь після їх розгляду.
Сторінки:      Попередня      Наступна 
Юрій Павленко
102
149
336