Середа, 19 січня 2021, 18:24

Юрій Павленко

Міністр у справах сім'ї, молоді та спорту
Після перевірки модератором Ваше питання буде опубліковане і за нього зможуть поголосувати читачі "Української правди". На найпопулярніші і найцікавіші запитання будуть надаватися відповіді допоки триває конференція.
ohab _ 18.11.2009, 17:48  Лінк
Що таке постійний рівень виплат при народженні дитини? чи перерахунок через прожиткові мінімуми не вплинуть на остаточні суми, які матері будуть отримувати на руки? Іншими словами -фактичні виплати при народженені дитини зменшаться, чи, навпаки, збільшаться?
Юрій Павленко _ 03.12.2009, 23:32
17 листопада цього року Парламент ухвалив зміни до Закону "Про державну допомогу сім'ям з дітьми" стосовно виплати допомоги при народженні дитини», згідно яких з 1 січня 2011 року допомога при народженні дитини нараховується кратно до розміру прожиткового мінімуму для дітей віком до шести років.

Так, допомога при народженні першої дитини надається у сумі, кратній 22 розмірам прожиткового мінімуму, другої - кратній 45 розмірам прожиткового мінімуму, третій і далі - 90 розмірам прожиткового мінімуму.
Таким чином, запроваджується постійний рівень виплат, а не щорічний, як це є зараз.

Тобто, сьогодні державна допомога при народженні існує не як постійно діюча норма на рівні профільного закону, а існує на основі законів про Держбюджет (тобто затверджується щороку лише на рік).

Метою такого нововведення якраз і є збільшення фактичної виплати: ця норма убезпечує виплати від впливу інфляційних процесів і фактично збільшує їх суму, яка зараз, як ви знаєте, є фіксованою. Наприклад, сьогодні допомога при народженні першої дитини – 12 240 грн, з 1 січня 2011 року вона буде кратна 22 розмірам прожиткового мінімуму для дитини до 6-ти років. Якщо б зараз діяла ця норма закону, то відповідно до рівня прожиткового мінімуму для дітей віком до шести років, який діє зараз, - а це 632 гривні, - сума виплати дорівнювала б 13 904 грн. Аналогічно можна вирахувати розмір допомоги при народженні другої чи третьої дитини.
ohab _ 18.11.2009, 17:34  Лінк
Нещодавно був прийнятий новий Закон про фізкультуру і спорт. Яке новаторство пропонує закон, і зокрема, чи є прописані в ньому система соціального захисту для спортсменів, тренерів?
Юрій Павленко _ 02.12.2009, 18:13
Ухвалення нової редакції основного Закону сфери фізичної культури і спорту, над розробкою якого не один рік працювало багато фахівців від спорту, - визначна подія для розвитку спортивної галузі.
Попередня редакція «Закону України про фізичну культуру і спорт», яка була ухвалена 16 років тому – давно застаріла і не відповідала сучасним соціально-економічним основам діяльності сфери фізичної культури і спорту.
Нова редакція Закону відкриває нові можливості для роботи в напрямку збереження здоров'я нації через заняття спортом та фізичною культурою, для розвитку спорту вищих досягнень, масового спорту та підвищення авторитету України як спортивної держави. І що не менш важливо - дозволяє адаптувати нормативно-правові акти сфери фізичної культури і спорту до європейського законодавства.
По-перше, оновлений закон сприятиме розвитку матеріально-технічної бази спортивної сфери, удосконаленню системи підготовки спортсменів для того, щоб гідно представляти Україну на міжнародних змаганнях та посилювати конкурентоспроможність українського спорту.
По-друге, тепер Закон посилює соціальний захист і суб’єктів, і об’єктів сфери фізичної культури і спорту. Зокрема, документ не допускає закриття та перепрофілювання закладів фізичної культури і спорту, баз олімпійської та паралімпійської підготовки, фізкультурно-оздоровчих і спортивних споруд, лікувально-фізкультурних закладів.
Третє. Законом урегульовано питання формування Національної збірної команди, професійного спорту, організаційного забезпечення фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів та гарантії підвищення спортивної майстерності.
Ми отримали більш деталізовані питання щодо трудових відносин у спортивній сфері. Вперше на рівні з олімпійським спортом та спортом інвалідів приділена значна увага неолімпійським видам спорту та спорту ветеранів, визначені поняття спорту вищих досягнень. Детальніше прописані питання науково-медичного забезпечення збірних команд України, антидопінгової діяльності. Деталізована єдина спортивна класифікація, якою передбачено присвоєння спортивних звань, спортивних розрядів та суддівських категорій. Важливо, що в законі з’явився окремий розділ, присвячений питанням розвитку дитячо-юнацького, резервного спорту та спорту вищих досягнень.
Порівняно із пепередньою редакцією, у нинішній чимало інновацій.
Зокрема, вперше введено поняття визнання видів спорту. Вперше прописано тлумачення спортивних термінів, визначені засади державної політики у сфері фізичної культури та спорту, а також прописано роль і повноваження органів державного управління та місцевого самоврядування.
Вперше на законодавчому рівні прописані питання ліцензування фізкультурно-оздоровчої та спортивної діяльності. У Законі значної уваги приділено фізичній культурі у сфері освіти, фізкультурно-оздоровчій діяльності за місцем проживання, відпочинку та роботи громадян, серед сільського населення, фізичній підготовці у Збройних Силах України та інших військових формуваннях, у правоохоронних органах, рятувальних та інших спеціальних службах, а також фізкультурно-спортивній і фізичній реабілітація інвалідів.
Закон набирає чинності з 1 січня 2011 року. Його реалізація спрямована на формування національної моделі розвитку сфери фізичної культури і спорту шляхом об'єднання зусиль зацікавлених державних, громадських організацій та широких верств населення, запровадження доступних, якісних і різноманітних форм оздоровчих, реабілітаційних і спортивних послуг для різних груп населення.
Після підписання Закону Президентом України Міністерством будуть опрацьовані нормативно-правові акти на виконання його певних статей.
viktorij _ 11.11.2009, 18:31  Лінк
Уважаемый министр! Скажите когда-же будет компенсация кредитных ставок по договорам с "Государственным Фондом содействия молодежному строительству" ?
Юрій Павленко _ 19.11.2009, 17:09
Для мене як Міністра це також одне з ключових питань.
Упевнений, що найближчим часом держава віддасть борг позичальникам - молодим сімям.
romix21 _ 13.11.2009, 10:17  Лінк
Пане міністре, 02.11.2009, 19:14 Ви не вперше обнадіяли позичальників, цитую: "...у листопаді гроші почнуть надходити з державного казначейства та до кінця року плануємо повністю погасити заборгованність перед молодими сім’ями". 13.11.09 Микола Володимирович з фін. управління мол.фонду повідомив що 50 млн. вистачить щоб погасити заборгованість до серпня місяця та не зміг відповісти КОЛИ ж конкретно надійдуть хоча б ці 50 млн.Скажіть доки нас буде ігнорувати влада та Як нам не втратити житло?
Юрій Павленко _ 19.11.2009, 17:06
Наскільки я розумію, проблема у повній відсутності коштів у державному бюджеті. Адже відповідна Постанова Кабінету Міністрів України прийнята, усі папери для надходження коштів оформлені. Тільки-но гроші з’являться - держава погасить свою заборгованість. У будь-якому разі!
president100 _ 12.11.2009, 14:44  Лінк
расскажите как можно принять участие во Всеукраинском молодежном форуме
кто будет отбирать участников и тп.п
Юрій Павленко _ 19.11.2009, 17:04
Незабаром буде створено організаційний комітет, який визначить механізм та принципи відбору учасників Всеукраїнського молодіжного форуму.
Ця інформація буде обов’язково розміщена на нашому офіційному сайті.
president100 _ 13.11.2009, 12:36  Лінк
Добрый день!!!
подскажите критерии отбора людей в национальный совет по вопросам становления и развития молодежи.
я так понимаю, скорей всего Ваше ведомство по иницативе Секретариата ПУ готовила персональный состав.
Юрій Павленко _ 19.11.2009, 17:03
Склад Національної ради з питань становлення та розвитку молоді сформований, враховуючи пропозиції не тільки Мінсім'ямолодьспорту, а й інших зацікавлених органів виконавчої влади, наукових установ, громадських організацій тощо.
president100 _ 04.11.2009, 16:34  Лінк
Добрый день!!!
Уважаемый Юрий Алексеевич!!!
Около 15 дней назад по почте отправил в Ваш адрес предложение о проведении Всеукраинского конкурса "Молодой человек года".
разработали Положение "о конкурсе...", чтобы более детально можно рассмотреть данное предложение.
по возможности, выскажите свою личную позицию по проведению данного Конкурса.

с уважением,
Антон Сошников
Юрій Павленко _ 19.11.2009, 17:02
Ваші пропозиції отримані. Ви отримаєте відповідь після їх розгляду.
romix21 _ 03.11.2009, 11:11  Лінк
Скажіть будь-ласка чи відома Вам ринкова вартість кв.м. житла в івано-Франківську (в сьогоднішніх кризових умовах) за якою, у випадку фінансування програми пільгового кредитування молоді, може бути запропоновано придбання житла мол.сім'ї та на який відсоток від нормативної вартості може перевищувати бути вищою ринкова вартість??? Чи може бути вартість запропонованої ФОНДОМ квартири, яку будує "окремий забудівник", значно вищою від ринковою вартості аналогічної квартири в інших забудівників???
Юрій Павленко _ 19.11.2009, 17:01
У Постановах Уряду стосовно пільгового кредитування молоді на будівництво або придбання житла чітко визначена формула такого кредитування. Вартість кв.метру житла визначає щоквартально Міністерство регіонального розвитку та будівництва. Ця вартість множиться на нормативну площу. Таким чином визначається сума вашого кредиту. Такі встановлені правила.

Можливо, вони недосконалі, але інших нема. Погоджуюсь, що в умовах кризи окремі забудовники, аби повернути собі хоч якісь кошти, можуть демпінгувати. Але, все одно, це окремі випадки. Адже вартість кв. метру за Мінрегіонбудом - це собівартість плюс невелика рентабельність. Ну, і в будь-якому разі ви ж самостійно приймаєте рішення - вигідно, чи не вигідно у конкретних умовах скористатися пільговим кредитом. До речі, зважте, що при народженні дітей сума пільгового кредиту, яку треба повертати, суттєво зменшується.
sergei_g _ 02.11.2009, 18:57  Лінк
прошу відповіді на уточнення від23.05.09.Черги в нашому селі немає, пільговий кредит нам не надають.Для більшої ясності надам номери деяких наших звернень так як всі вже не колекціонуємо:(31.10.08N22/114975-15пк)(27.08.08N22/090816-15к)(11.08.08N22/082225-15пк)(14.05.08N22/052453-15K)(14.09.05N22/154418-15)(16.01.06N22/004288-15)(18.02.09N22/016622_15K)(N41-Г-062625/15)А також деякі відповіді 03.10.2005N1260-Г/33 ;17.10.2008NГ-1778/4.2) а також(http://tochka.kanalukraina.tv/ua/video/16-3-2009/).
Юрій Павленко _ 19.11.2009, 16:46
Існує певний порядок про надання пільгових кредитів, закріплений законодавчо.
Про нього вам докладно розтлумачать у регіональному відділенні Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву, яке є у кожній області України.
Якщо Ви відповідаєте усім вимогам і оформили відповідні документи, слід дочекатися наявності реальних коштів на рахунках Фонду. Хоча з коштами сьогодні, в умовах кризи, сутужно.
123yy _ 06.11.2009, 11:13  Лінк
уважаемый Юрий Алекксеевич! Ответьте пожалуста:
1. когда будет завершено строительство дома по программе молодежного строительства по адресу: г. Луганск, ул. г. Лашина, 185?
2. когда будет реальное выделение средств по постанове Кабмина №1100 в сумме 5000 тыс. грн. на завершение работ по молодежному строительству?
Юрій Павленко _ 19.11.2009, 16:43
Відновлення будівництва за молодіжними житловими програмами у Луганську, а також у інших областях України, відбудеться лише після надходження до Фонду сприяння молодіжному житловому будівництву реальних коштів. А вони, сподіваюсь, будуть виділені.
mishanya40 _ 27.10.2009, 19:26  Лінк
Пане міністр, чи не відомо Вам - які нормативні акти або неписані закони забороняють влаштовувати дітей ,позбавлених батьківського піклування , в ДБСТ у іншу область.
Юрій Павленко _ 04.11.2009, 12:20
Діючим законодавством визначено, що місцевий орган виконавчої влади за місцем походження дитини вживає усі заходи щодо влаштування її в сім’ю громадян України (пункт 35 Порядку провадження органів опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженого постановою Кабінету Міні стрів України від 24.09.2009 № 866).
Дитячі будинки сімейного типу, як і прийомні сім’ї, створюються в інтересах кожної дитини, яка втратила батьківське піклування, в районі, місті, селищі, з тим, щоб не направляти дитину в інтернат, а піклуватися про неї тією громадою, де вона втратила батьків.
Одним з найголовніших принципів реалізації державної політики щодо соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, є виховання та утримання дітей за принципом родинності. Адже діти мають право підтримувати особисті контакти з родичами, братами, сестрами. Дитячий будинок сімейного типу створюється, в першу чергу, для з’єднання братів та сестер, які залишились без піклування батьків.
Це також дає можливість підтримувати зв’язки з біологічними батьками, якщо це не суперечить інтересам дитини.
Щороку у 1,5 – 2 рази зростає кількість прийомних дітей та дітей-вихованців, що повертаються в біологічну сім’ю.
Окрім того, сьогодні відповідно до законодавства щодо досягнення повноліття після вибуття дитини з такої сім’ї, місцевий орган виконавчої влади має забезпечити її впорядкованим житлом за місцем її останнього проживання (ст. 25 Закону України «Про охорону дитинства»). Це спричиняє певні труднощі для дітей з інших регіонів, адже в більшості випадків спрацьовує механізм забезпечення житлом саме за місцем походження дитини.
nikitos _ 09.10.2009, 17:42  Лінк
Шановний Юрію Олексійовичу!!!
Прошу прокоментувати наступну інформацію...
чи дійсно відомчими заохочувальними відзнаками (в т.ч. Вашого Міністерства) нагороджуються раз на три роки???
Чи можливо, щоб ми подали кандидатів на відзначення нагородами до Дня студента (цікавить-почесна грамота та нагрудний знак "за активну громадську діяльність") студентів нашого ВНЗ, учасників молодіжних громадських організацій????
Ч
Юрій Павленко _ 02.11.2009, 19:30
Пропозиції щодо нагородження відомчою заохочувальною відзнакою «За активну громадську діяльність» вносяться до Міністерства не пізніше, ніж за 30 календарних днів до визначеної дати.
Кандидати, представлені до нагородження, повинні мати загальний стаж роботи у галузі та брати активну участь у її розбудові не менше 5 років.

Одночасно з поданням про нагородження відомчими заохочувальними відзнаками подаються такі документи:
- лист-подання про нагородження відомчою заохочувальною відзнакою Міністерства ;
- витяг з рішення органів державної влади, керівних органів підприємств, установ та організацій, громадських об’єднань;
- ксерокопія 1-ї сторінки паспорта кандидата на нагородження.

Рішення щодо нагородження приймається Комісією Міністерства з розгляду кандидатур щодо нагородження державними нагородами, відзнаками Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України та відомчими відзнаками Міністерства.
romix21 _ 26.10.2009, 14:33  Лінк
Скажіть будь-ласка, коли на рахунок молодіжного фонду дадійдуть кошти які виділив кабмін для погашення заборгованості перед молодими сім'ями???
Юрій Павленко _ 02.11.2009, 19:14
Очікуємо, що у листопаді гроші почнуть надходити з державного казначейства. До кінця року плануємо повністю погасити заборгованність перед молодими сім’ями, які отримують від держави часткову компенсацію за ставками іпотечних кредитів, наданих комерційними банками.
romix21 _ 11.10.2009, 18:13  Лінк
7 жовтня уряд прийняв рішення виділити 100 млн грн зі Стабілізаційного фонду на виконання програми кредитування молодіжного житлового будівництва у 2009 році. В яких областях і на які програми будуть використані ці кошти??
Юрій Павленко _ 02.11.2009, 19:12
Урядовими постановами передбачено 50 мільйонів гривень направити на ліквідацію заборгованості перед учасниками програми часткової компенсації ставок іпотечних кредитів, наданих комерційними банками, а ще 50 мільйонів гривень направити на програму пільгового кредитування молоді з метою будівництва (придбання) житла.
Myko _ 30.09.2009, 18:04  Лінк
чи однаковою мірою усиновлюють дітей в різних регіонах України?
Юрій Павленко _ 12.10.2009, 17:50
В усіх регіонах України є прогрес - стабільне збільшення кількості дітей в сімейних формах влаштування.

Якщо враховувати регіональні особливості, найбільше сиріт у Миколаївській, Дніпропетровській, Донецькій областях. Найменше - у Тернопільській, Чернівецькій, Львівській областях.

Щодо усиновлення, найбільше усиновлюється дітей у м.Севастополі, Києві, Донецькій, Львівській, Херсонській областях. Найменше - у Житомирській, Кіровоградській. Миколаївській областях.

Найбільше влаштовується дітей у прийомні сім»ї, дитячі будинки сімейного типу у Чернівецькій (14,6%), Тернопільській (13,3%), Закарпатській (13,1%) у областях.

Найменше - у Донецькій (3,7%), м.Києві (4,5%), Одеській (5,1%) областях.

Найбільше влаштовується дітей під опіку у Івано-Франківській (78,2%), Рівненській (76,0%), Львівській (74,3%) у областях.

Найменше - у Сумській (55,1%), Запорізькій (55,7%), Миколаївській (56,6%) областях.
Myko _ 30.09.2009, 18:24  Лінк
Варшава намагається вирвати фінал ЄВРО 2012 у Києва. Які козирі має міністерство для того, щоб НСК Олімпійський був претендентом номер один на фінал?
Юрій Павленко _ 01.10.2009, 16:28
Переконаний: стадіон НСК "Олімпійський" найкраще підходить для проведення фіналу ЄВРО 2012. Він – унікальний і має численні переваги серед інших арен, що готуються до проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу.
По-перше, НСК "Олімпійський" найбільший за кількістю місць – 69 004.
По-друге, арена матиме напівпрозоре покриття найвищої якості, що накриватиме 100% глядацьких місць, і водночас забезпечить трав’яний газон достатньою кількістю сонячних променів.
Третє: стадіон відповідатиме не тільки усім вимогам УЄФА до стадіонів класу "Еліт", але й спеціальним вимогам до стадіону, де буде проводитись фінальний матч ЄВРО 2012.
Не сумніваюсь і в тому, що стадіон буде зданий вчасно та згідно вимог УЄФА.
Сьогодні будівництво ввійшло в найпотужнішу фазу.
Роботи ведуться у дві-три зміни, безперебійно, на кількох ділянках одночасно. На стадіоні вже на 95% готовий перший ярус трибун. Завершені демонтажні роботи, роботи з влаштування прохідного комунікаційного колектора та перенесення інженерних мереж з-під стадіону. Підсилено фундаменти верхнього ярусу трибун та північного в’їзду в чашу спортивної арени. Виконані роботи з влаштування фундаментів підпірних стін та естакади. Триває зведення каркасу, який триматиме покриття над трибунами, будівництво залізобетонного каркасу естакади та об’їзної дороги. Продовжуються відновлювальні роботи верхнього ярусу трибун.
На будівельному майданчику працюють близько 1 060 робітників та майже 140 інженерно-технічних працівників, задіяно 162 одиниці будівельної техніки.
У серпні будівельники почали реалізацію одного з найскладніших завдань –зведення каркасу, який триматиме покриття над трибунами. Вантово-мембранна конструкція з напівпрозорої синтетичної мембрани стане унікальним архітектурним елементом нового НСК «Олімпійський», захищатиме глядачів від атмосферних опадів та сонця, а також забезпечить сучасне освітлення і звук.
Окрім цього, будівельники продовжують зводити залізобетонний каркас естакади та об’їзної галереї. Споруджується зона обслуговування вболівальників та VIP-зона.
Підготовка усієї спортивної інфраструктури відбувається чітко за графіком, узгодженим з УЄФА. "НСК "Олімпійський", який буде зданий у червні 2011 року, має всі шанси стати головною ареною ЄВРО 2012, де відбудеться фінальний матч чемпіонату.
Myko _ 30.09.2009, 18:03  Лінк
пане міністре, чи день усиновлювача не стане номінальним святом для українців. яка його важливість, на вашу думку?
Юрій Павленко _ 01.10.2009, 16:17
Протягом чотирьох останніх років держава взяла курс на активізацію національного усиновлення, розвиток сімейних форм виховання, активно реформується система опіки та піклування, поліпшується система державного забезпечення дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, в країні практично подолано найгірші форми дитячої безпритульності.
Впродовж 2005-2009 років тільки в сфері захисту прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування було прийнято близько 80 нормативно-правових акти.
За ці роки рівень національного усиновлення зріс майже на 30% (в 2005 році українцями усиновлено 1419 дітей, в 2008 році - 2066). Ці тенденції, зберігаються і в цьому році: протягом січня-серпня нашими співвітчизниками усиновлено 1528 дітей, до кінця року очікується близько 2200 усиновлених.
Наразі ще близько півтори тисячі сімей перебувають у стадії оформлення документів на усиновлення.
Загалом в українських родинах сьогодні виховується понад 35 тисяч усиновлених дітей.
За підсумками минулого року в дитячі будинки сімейного типу та прийомні сім’ї було влаштовано 2351 дитину – це в 20(!) разів більше порівняно з 2004 роком, коли протягом року влаштовували трохи більше 100 дітей. На сьогодні в дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях виховується 7617 дітей, що майже в шість разів більше порівняно з 2005 роком (1313 дітей).
62 тисячі дітей виховуються сьогодні опікунами та піклувальниками.
Поліпшується система державного забезпечення дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Так, попри економічну кризу, з січня 2009 року запроваджено державну допомогу у зв’язку з усиновленням дітей, яка становить 12 240 гривень, чим прирівняно захист народженої і факт усиновлення дитини. З початку 2009 року таку допомогу вже одержали 722 сім’ї.
При цьому усиновлювач отримав право на 56-денну оплачувану відпустку в зв’язку з усиновленням.
З цього року державна соціальна допомога дітям, які виховуються під опікою, піклуванням, в прийомних сім’ях, дитячих будинках сімейного типу встановлена на рівні двох прожиткових мінімумів (це вдвічі більша сума, ніж одержували опікуни, піклувальники у 2008 році, і становить від 1114 до 1402 грн (в залежності від віку дитини).
На фінансове забезпечення прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу у 2009 році передбачена субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам у сумі 176 550,5 тис. грн., що на 30 % більше у порівнянні з 2008 роком.
Суттєво зросли тенденції до усиновлення в Україні дітей старших 6 років. Так, за підсумками 2008 року 155 дітей 7-18 років були усиновлені нашими співвітчизниками, протягом 8 місяців цього року їх усиновлено 120. Водночас, з понад 32 тисяч дітей в Україні, які мають право на усиновлення, 27 тисяч – це діти старші 7 років.
Значно активніше українці усиновлюють важко хворих дітей. Впродовж двох минулих років наші співвітчизники почали всиновлювати ВІЛ-інфікованих дітей, на сьогодні вже 21 малюк знайшов родину на Батьківщині, 20 ВІЛ-інфікованих дітей виховуються в прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу, 45 - передані під опіку та піклування.
Відрадним є факт зростання кількості усиновлених однією родиною сімейних груп – осиротілих братиків та сестричок. Сьогодні 1347(40,7%) прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу виховують родинні групи дітей.
З кожним роком збільшується кількість родин, котрі, народивши власних малюків, беруть в сім’ю дітей, які з тих чи інших причин залишилися без батьків.
Зростає кількість дітей, усиновлених прийомними батьками та батьками-вихователями. За 8 місяців 2009 року з прийомних сімей та ДБСТ усиновлено 38 дітей, з них батьками-вихователями та прийомними батьками – 29.
Збільшується кількість дітей, усиновлених безпосередньо з притулків, що дає можливість дітям уникнути потрапляння в інтернати.
ohab _ 30.09.2009, 17:48  Лінк
Що дасть День усиновлення для українських дітей? якісь зрушення є у системі захисту прав наших сиріт?
Юрій Павленко _ 01.10.2009, 16:16
Навпаки, вшанування усиновлення на офіційному рівні засвідчує високий рівень уваги і турботи влади та суспільства про дитину-сироту та дитину, позбавлену батьківського піклування. Тішить і те, що святкування Дня усиновлення припало на день християнських святих Віри, Надії, Любові та матері їх Софії, що є символічним і уособлює віру в те, що кожна наша дитина буде виховуватися в родині, надію на об’єднання заради цього всього українського суспільства, плекання в душі кожного з нас великої мудрості і любові до дитини як найціннішого дару нашого життя.
Особливим досягненням реформи, яку впроваджує Міністерство, є докорінні зміни в громадській думці щодо пріоритетності захисту дітей, які з тих чи інших причин втратили родину.
ohab _ 20.09.2009, 16:23  Лінк
може хлопчик5 з макіівки отримав один шанс на тисячі для того, щоб він виїхав в англію, ріс і розвивав свої таланти як біла людина?
Юрій Павленко _ 01.10.2009, 16:04
Сподіваюсь, хлопчик виросте щасливим і реалізованим з рідною мамою.
На мою думку, краще припинити спекуляції на цю тему і проявити толерантність до цієї сім`ї.
Хіба можна ставити питання таким чином: чи добре було би моїй рідній дитині жити зі світовою зіркою? Кожен з нас скаже - це некоректне питання.
Я вважаю, що зірки такої світової величини, як Мадонна, Елтон Джон, Анжеліна Джолі роблять справді велику справу - вони показують усім як ставитись до сиріт. Демонструють ще раз і ще раз, що не можна розділяти дітей на своїх і чужих - це неефективна політика.
romix21 _ 23.09.2009, 15:25  Лінк
Як можете прокоментувати заяву пресслужби Рахункової палати від 23 вересня про те що "Держпрограму молодіжного житла зірвано" і що в 2009 р. бюджетні призначення за програмою за програмою "Часткова компенсація процентної ставки кредитів комерційних банків" молодим сім'ям, задовольняють потребу на 39,5%. Як наслідок, у І півріччі 2009 року виплата компенсацій здійснювалася із затримкою в 3-6 місяців, що призвело до утворення простроченої кредиторської заборгованості та нарах. штрафних санкцій?
Юрій Павленко _ 01.10.2009, 15:48
За роки свого існування Державна програма забезпечення молоді житлом на 2002-2012 роки справді була недофінансована із державного бюджету на суму понад 450 млн. гривень.
Крім того, на програму часткової компенсації ставок іпотечних кредитів, виданих комерційними банками, у 2009 році державний бюджет України виділив тільки 50 млн. гривень при потребі у 117 млн.
Усе це викликано непростою економічною ситуацією в країні.
Утім, уряд не відмовляється від виконання взятих державою на себе зобов’язань перед молодими сім’ями.
До кінця року кошти на програму часткової компенсації будуть знайдені, а у наступні роки передбачається поступове збільшення державних асигнувань.
Сторінки:      Попередня      Наступна 
Юрій Павленко
102
149
336