Середа, 26 січня 2021, 02:16

Віталій Кличко

Лідер фракції Блоку В. Кличка в Київраді
Після перевірки модератором Ваше питання буде опубліковане і за нього зможуть поголосувати читачі "Української правди". На найпопулярніші і найцікавіші запитання будуть надаватися відповіді допоки триває конференція.
ua7 _ 23.04.2009, 16:10  Лінк
Уважаемый Виталий!
Все кто борется за мерство в Киеве - выходят с лозунгом прекратить земельный дерибан. Даже Черновецкий:) Но когда приходят - сразу их мотивация меняется :) Чтоб РЕАЛЬНО прекратить его нужно только одно - ввести аренду/продажу земли ТОЛЬКО на ПРОЗРАЧНЫХ аукционах. Мимо казны в карманы чиновников идут миллиарды... Готовы ли Вы с первого дня мэрства ввести мораторий по выделению земли, а после разработки всей необходимой базы выделять землю в аренду/продажу ТОЛЬКО на аукционах?
Віталій Кличко _ 24.04.2009, 12:19
Абсолютно с вами согласен. Сегодня земля – и не только в Киеве, стала для местных властей основным способом обогащения и вскармливания своих бизнес-партнеров. В результате город недосчитывается огромных средств, страдают люди, которые, в нарушение всех существующих норм, вдруг обнаруживают под своими окнами стройки. Меняется облик города – он просто обезображен, а инвесторы, которые готовы цивилизовано работать - не могут получить елементарные разрешения для ведения бизнеса. Только установление чётких правил и публичных процедур (продажи и аренды земли) может снять часть этих проблем.
Unterleutnant _ 22.04.2009, 17:51  Лінк
Приємно бачити Вас тут! Що планує зробити Кличко для збереження Київської Новопечерської фортеці, котру попри заборони помалу руйнують. Якщо потрібні приклади - готовий їх привести. Цікавлять конкретні дії, ініціативи, а не розповіді про те, хто поганий, а хто хороший... Крім того, фортецю слід не лише зберегти, а й відреставрувати. Деякі капоніри в жахливому стані, вони скоро заваляться самі по собі... Дякую!
Віталій Кличко _ 24.04.2009, 12:11
Доброго дня і вам :)!

Київ - надзвичайно красиве місто. Мені боляче спостерігати, як рідне місто, особливо його архітектурні памятки, руйнують ті, хто мав би за ними доглядати. Збереження фортеці – це питання честі для Київради. Ми готові поставити це питання на порядок денний найближчої сесії і вимагати від КМДА запунити руйнацію фортеці. І обовязково будемо контролювати ситуацію.
четвер _ 27.07.2009, 17:02  Лінк
Мушу Вам відверто сказати - Ви приклад розчарування в політиках, після Свободи Слова з Шустером, я зрозумів, що ви тільки спортсмен "який головою їсть, а не думає", до політика Ви ще не доросли і дай Бог Вам зрозуміти це і виправитись.
Моє запитання: чого ви хочете добитись в політиці тут в Україні, тільки конкретно, без завчених фраз- миру на планеті, добробуту для киян і українців, і т.д. і т.п. Ви хочите залишити слід в історії політики, чи бачити себе в екрані телевізора і цим самостверджу
OlehVn _ 08.06.2009, 21:11  Лінк
[QUOTE]Від народження в моїй родині я чую українську мову і спілкуюся нею. Щодня мені доводиться спілкуватися по черзі і українською, і німецькою, і російською та англійською. Я використовую ту мову, якою мені поставили запитання, адже це говорить про повагу до співрозмовника. [/QUOTE]

А якщо Вам китайською чи арабською мовою поставлять запитання, то Ви теж будете "поважати співрозмовника" ?
До речі, виходить, що росіяни, французи, англійці постійно не поважають співрозмовників.
Pravednik _ 26.05.2009, 19:23  Лінк
Доброго дня Віталію. Чи плануєте ви балатуватись на пост Президента України на наступних виборах? Я і багато моїх знайомих віддали б перевагу Вам. Бажаю успіху.
Віталій Кличко _ 25.06.2009, 12:57
Мене часто про це запитують, зараз я не можу вам відповісти. Адже для мене факт участі "заради участі" - не допустимий.
Rabotodatel _ 05.05.2009, 10:10  Лінк
Виталий, видите ли Вы возможность в ситуации тотального правового беспредела удержать Вашу команду от коррупции? Ведь соблазн то очень велик. Заткнул прокуратуре и суду рот каким-нибудь имуществом - и делай что хочешь. Где Вы наберете такое количество приличных людей?
Ваши избиратели. Дважды. И будем трижды:)
Віталій Кличко _ 25.06.2009, 12:52
У нас есть четкие принципы и правила, которых мы придерживаемся. Моя команда – это люди, для которых честь и совесть являются основополагающими принципами. Люди, которые у меня работают, следуют этим правилам и никто другой со мной работать не будет.
Saesar _ 26.04.2009, 11:06  Лінк
И второй вопрос, какое Ваше качество, выделяющее Вас среди конкурентов, повлияло на принятие Вами решения о смене боксерского ринга на ринг политический?
Saesar _ 26.04.2009, 11:06  Лінк
Уважаемый Виталий, вы являетесь профессионалом в спортивном шоу и это не вызывает сомнений. Ваши личные заслуги в этом значительны. На всем пути вместе с Вами были авторитетные учителя, Фриц Здунек, Дон Кинг, Майкл Баффер, с которыми у вас были ясные и прозрачные отношения. Теперь Вы решили сменить боксерскую «весовую категорию» на политическую.
Отсюда вопрос, кто является вашим тренером на политическом ринге и на каких условиях?
fishkopf _ 24.04.2009, 00:39  Лінк
Вельмишановний пане Віталію,

дуже ціную Вашу співпрацю з мережею MC fit у Німеччині, пречудове поєднання мобільності і доступності для популіризації здорового способу життя. Чи бачити Ви можливості для створення за німецькою аналогією спортивних центрів в Україні. Можливо, і не із найсучаснішим обладнанням, але основне - доступність для широкого загалу і основне МОЛОДІ.

дякую, влодко
Віталій Кличко _ 25.06.2009, 13:31
Я не лише бачу можливість, наша команда вже займається реалізацією вашої ідеї :). Соціальна програма «Спортивну Україну будуймо разом!» існує з 2007 р. Ціль - зробити спорт більш доступним для українців, незалежно від місця проживання, віку та статку. Фонд братів Кличків та компанія Nemiroff запланували витратити близько 2 мільйонів гривень на ремонт 5 спортивних залів, відібраних у результаті конкурсу. У 2008 р. відбулося відкриття спортивної зали у м. Немирів, у квітні цього року – у м. Переяслав-Хмельницький, в травні - у Хмельницькому, до кінця року буде відкрито ще два зали у Маріуполі та Коломиї.
OSWin _ 23.04.2009, 20:45  Лінк
Хочу спросить следующее: если отбросить кучи бабла необходимые на выборы (и те что можно еще украсть), огромные долги города Киева (прямо но верно ведущие к банкротству), неразбериху в корпоративном Киевсовете, стоит ли мерское кресло Ваших усилий?
Может стоит сначала стать мэром Житомира или Херсона и потренироваться там навести порядок?
На прошедших выборах в вашей команде был отряд "профффесиональных" застройщиков, чем стало быть Вы отличаетесь от нынешних властей?
Barak _ 23.04.2009, 19:47  Лінк
Уважаемый Виталий, вы стали действительным оппонентом мэра. Насколько сложно сохранять самообладание в ситуации, когда вас блокируют, секретарь киевсовета хамит и так далее? Когда начнется избирательная компания - будет еще хуже. Какие у вас есть ресуры для противостояния?
Терегиря _ 10.05.2010, 02:59  Лінк
Пане Віталію, для справжніх патріотів Ви з братом - втілення української сучасної самоідентифікації - сильна, здорова, розумна та красива нація. Чи не плануєте Ви створити всеукраїнське об'єднання? Яке Ваше ставлення до подій навколо надання-позбавлення звання Героя С. Бандери та ЧФ?
Jedem seines™ _ 24.02.2010, 10:07  Лінк
Уважаемый Виталий. Поздравляю Вас с праздником 23 февраля. Вы из семьи военного, да и сам служивый, полагаю что эта дата не просто календарное число для Вас.
У меня вопрос далекий от вашей нынешней деятельности в мэрии Киева.
Что Вы думаете об не здоровых отношениях между Украиной и Россией, кто (или) что есть ЗЛО, которое плодится и множится в отношениях таких близких народов, как украинцы и русские.
В общем - кто виноват и что делать?
Ведь этот "маховик" отчуждения раскручивается.
andrew1 _ 11.12.2009, 11:17  Лінк
Доброго дня, Віталію!
Чому Ви не створюєте власної політичної сили/партії??? Ви повинні бути представлені не лише в Київраді, а й у Верховній та місцевих радах!!! Вірю не лише у Ваші боксерські перемоги, а також у політичні! Розумію що Ви багато зусиль і часу присвячуєте спорту, але також повинні більше віддаватись суспільно-політичному життю!!! Вірю Вам і з радістю підтримаю у всіх політичних починаннях...як і інші сотні тисяч українців!!! Успіхів Вам у завтрашньому поєдинку! Ми зВами!
Андрій
kiev99 _ 11.12.2009, 09:42  Лінк
Но вот к нам стали приходить люди из Вашего блока и прелагать купить место в списке на будущих выборах. Скажите, Ваша политика, когда блок отдельно, а Вы - отдельно будет продолжаться или у Вас все-таки есть планы собрать под Ваши лидерские качества и соответствующую организацию? Поверьте, вопрос не праздный, на Вас в этом плане в Киеве смотрят очень многие
kiev99 _ 11.12.2009, 09:40  Лінк
Виталий здравствуйте!
Вопрос Вам задает один из участников инициативной группы "настоящих киевлян". Мы за пол-года провели два полноценных профессиональных социологических опроса в Киеве и опрос среди своих нескольких тысяч участников своего движения. Согласно нашим данным Вы лично очень существенно опережаете по популярности и доверию такую организацию, как "Блок Кличка". Это вполне объяснимо - за Вами грязных дел не видно, а фамилии Андриевский и Парцхаладзе особых симпатий не вызывают.
piligrim68 _ 10.12.2009, 02:07  Лінк
Здраствуйте. Вы выиграли суд по поводу повышения тарифов,который обязал вернуть преждние тарифы и сделать переращёт.....В платёжках которые приходят уменьшили только тариф на отопление и гарячую воду,а переращёт и вовсе не сделали.Ответьте пожалуста в чём причина,почему не выполняеться решение суда. Заранее благодарю за ответ
Fandorin _ 09.12.2009, 15:54  Лінк
Здравствуйте Виталий. С моей точки зрения - зря Вы не стали баллотироваться в президенты. Каждый лишний год тотальной коррупции в стране все больше делает из Украины банановую республику. И все больше вероятность, что закончится это как у маятника - жуткой тиранией. Чем дальше в коррупцию, те жестче надо бороться. Мне кажется, что Вы смогли бы навести порядок без репрессий.
---
Вы бы очень хорошо смотрелись рядом Медведевым, да и договориться нормально Вам легче было бы. Удачи!
Інгріт _ 09.12.2009, 12:45  Лінк
Хочу побажати вам успіхів в спорті. Тепер щодо політики, чи не могли б ви мене взяти в свою команду, щоб я могла втілити свій досвід для вирішення проблем м.Києва, як без зміни формальних керівників можна змінити ситуацію в кращу сторону. Для цього пропоную зустрітись у ресторані "Батьківська хата у Т.Е." на 103 км траси Київ-Житомир у присутності мого секретаря, фотографа і особистого охоронця. тел. 0634965159 Вітаю вас, вашу сім"ю і команду з наступаючими Новорічними святами. Всього найкращого
1 _ 08.12.2009, 22:44  Лінк
Господин Кличко, обращаемся к Вам не только как к депутату и лидеру фракции, но и как к выдающемуся спортсмену. Как спортсмен вы понимаете как в современной школе необходимы занятия физкультурой и спортом. У нас сельская школа, спортзал хороший вместительный, недавно перестилили пол. Но проводить занятия в нём невозможно, особенно в холодное время года, оконные рамы так прогнили, что окна скоро выпадут. На местном уровне вопрос решить нельзя, нет финансирования. К кому на обратиться?
Сторінки:      Попередня      Наступна 
Віталій Кличко
23
51
87