П'ятниця, 28 січня 2021, 05:27

Віталій Кличко

Лідер фракції Блоку В. Кличка в Київраді
Після перевірки модератором Ваше питання буде опубліковане і за нього зможуть поголосувати читачі "Української правди". На найпопулярніші і найцікавіші запитання будуть надаватися відповіді допоки триває конференція.
Barak _ 23.04.2009, 19:47  Лінк
Уважаемый Виталий, вы стали действительным оппонентом мэра. Насколько сложно сохранять самообладание в ситуации, когда вас блокируют, секретарь киевсовета хамит и так далее? Когда начнется избирательная компания - будет еще хуже. Какие у вас есть ресуры для противостояния?
lager _ 23.04.2009, 18:11  Лінк
Здравствуйте Виталий!
Хочу спросить следующее: если отбросить кучи бабла необходимые на выборы (и те что можно еще украсть), огромные долги города Киева (прямо но верно ведущие к банкротству), неразбериху в корпоративном Киевсовете, стоит ли мерское кресло Ваших усилий?
Может стоит сначала стать мэром Житомира или Херсона и потренироваться там навести порядок?
На прошедших выборах в вашей команде был отряд "профффесиональных" застройщиков, чем стало быть Вы отличаетесь от нынешних властей?
Bloody _ 23.04.2009, 17:23  Лінк
Шановний Віталію Володимировичу!
Ви після програних виборів мера Ви сказали приблизно такі слова : "Вибори закінчилися, сьогодні починаються нові вибори....". Відомо що Ви мали намір створювати в Києві постійнодіючі громадські приймальні! Чи діють такі приймальні ?? І чи вдалося досягти за їх допомогою поставлених завдань ??

З повагою, Ваш прихильник!
(і Кличка спортсмена і Кличка-політика).
Віталій Кличко _ 25.06.2009, 13:41
Дякую вам!
Щодо вашого запитання - координати громадських приймалень, що працюють від Блоку Кличка, як і іншу інформацію про нашу діяльність, ви можете дізнатись на офіційному сайті www.klichko.org

Дякую усім, хто сьогодні був тут зі мною!
Бажую усім успіхів та хорошо настрою.

До нових зустрічей!
ua7 _ 23.04.2009, 16:10  Лінк
Уважаемый Виталий!
Все кто борется за мерство в Киеве - выходят с лозунгом прекратить земельный дерибан. Даже Черновецкий:) Но когда приходят - сразу их мотивация меняется :) Чтоб РЕАЛЬНО прекратить его нужно только одно - ввести аренду/продажу земли ТОЛЬКО на ПРОЗРАЧНЫХ аукционах. Мимо казны в карманы чиновников идут миллиарды... Готовы ли Вы с первого дня мэрства ввести мораторий по выделению земли, а после разработки всей необходимой базы выделять землю в аренду/продажу ТОЛЬКО на аукционах?
Віталій Кличко _ 24.04.2009, 12:19
Абсолютно с вами согласен. Сегодня земля – и не только в Киеве, стала для местных властей основным способом обогащения и вскармливания своих бизнес-партнеров. В результате город недосчитывается огромных средств, страдают люди, которые, в нарушение всех существующих норм, вдруг обнаруживают под своими окнами стройки. Меняется облик города – он просто обезображен, а инвесторы, которые готовы цивилизовано работать - не могут получить елементарные разрешения для ведения бизнеса. Только установление чётких правил и публичных процедур (продажи и аренды земли) может снять часть этих проблем.
UP _ 23.04.2009, 14:07  Лінк
Виталий, скажите, у вас есть план борьбы с нынешним мэром? По пунктам, пожалуйста. И что сейчас является препятствием для его немедленной смены?

2) Почему вы идете в политику после такого тяжелого и опасного вида спорта? В политике в Украине приживаются люди лживые и, скажем так, компромиссные. И там точно пока не место честным и принципиальным. Почему мы должны вам верить, что вы - иной? Что вы не такой как все остальные украинские политики?
Віталій Кличко _ 24.04.2009, 12:32
План есть - и его реализация осуществляется. По пунктам:
1. Фракция Блока Кличко собрала необходимое количество документов, подтверждающих нарушения Законов Украины столичными управленцами. Все обращения уже давно в соответсвующих инстанциях.
Дальше - решение за Президентом, Премьер-министром и прокуратурой.

2. Пока верхи думают, мы работаем внутри Киевсовета - две недели назад я призвал все фракции к диалогу и созданию Координационного совета спасения Киева. Вчера три фракции уже подписали соглашение. Уверены, что Партия регионов и БЮТ, руководствуясь интересами киевлян уже завтра присоединятся к нам. Тогда, у нас будет необходимое большинство депутатов, которое сможет приступить к решению первостепенных вопросов столицы.

3. Неделю назад, мы также нашли занятие достойное "народного мэра", а именно - отчитаться перед киевлянами, за то что "сделано" на протяжении его 3-летней деятельности. Вчера наша фракция начала сбор подписей среди депутатов Киевсовета, которые охотно поддержали эту идею.

Так что работаем по всем фронтам :)!
rostyslav81 _ 23.04.2009, 13:50  Лінк
Пане Віталій, в парламент люди йдуть щоб примножити свої статки (дуже велика частина депутатів і урядовців є мільйонерами і навіть мільярдерами) для чого вам та політика? ви ж є мяко кажучи небідна людина з якою метою ви йшли в політику?
OlehVn _ 23.04.2009, 12:51  Лінк
Мене звуть Олег, я російськомовна людина, живу в Україні (в Одесі) з 10 років, але українську мову вивчив.
Скажіть будь-ласка коли вже Ви вичите українську так само добре, як німецьку. Бо мені важко уявити кандидата на посаду мера Києва, який знає російську, німецьку, англійську, але не знає української.
Дякую.
Віталій Кличко _ 24.04.2009, 12:06
Добро дня усім, хто поставив свої запитання!
Також хочу подякувати "Українській правді" за надану можливість відповісти на запитання.
Отож, до роботи :)

Від народження в моїй родині я чую українську мову і спілкуюся нею. Я вивчив добре рідну мову і продовжую вдосконалювати свої знання. Щодня мені доводиться спілкуватися по черзі і українською, і німецькою, і російською та англійською. Я використовую ту мову, якою мені поставили запитання, адже це говорить про повагу до співрозмовника.
aubk _ 23.04.2009, 12:29  Лінк
Пане Віталій, відчуваю велику гордість за те що Україна має таких синів як Ви!
Запитання до Вас як до молодого політика.
"Чи маєте намір вести більш активну політичну боротьбу з діючою брутальною владою у містіі? Отже підгрунтя для активних дій як на мене більш ніж достатньо: корупція; руйнація історичних частин міста; влада аж ніяк не сприяє розвитку підприємництва; київськи житлові масиви тонуть у смітті та "генделиках".
Заради майбутнього своїх дітей кияни Вас підтримають! Дякую.
suspiria _ 23.04.2009, 12:21  Лінк
Господин Кличко! В Германии Вы рекламируете молочные продукты, в Украине пиво.
Как Вы считаете, это влияет на уровень потребления спиртных напитков? Пропаганда здорового образа жизни, для которой Вы, как выдающийся спортсмен, можете многое сделать, не входит в Ваши програмные документы?
Віталій Кличко _ 24.04.2009, 12:42
На протяжении 5-летней деятельности "Фонд братьев Кличко" работает над популяризацией здорового образа жизни в Украине – мы открываем по всей стране детские игровые площадки, ремонтируем спортивные залы, помогаем в проведении боксёрских турниров. Мы очень благодарны всем партнёрам, без финансовой помощи которых невозможно реализовать ни один проект. Мы открыты для сотрудничества абсолютно со всеми компаниями во имя одной общей благородной цели - ПОМОЩЬ ТЕМ, КОМУ ОНА НЕОБХОДИМА! Пропаганда здорового образа жизни есть также и в программных планах нашей политической силы.
Unterleutnant _ 22.04.2009, 18:43  Лінк
Ще запитання: Держава явно недофінансовує спортшколи, спортінтернати. Займатись спортом за свій кошт - теж багатьом не по кишені. Той же відносно недорогий бокс вимагає рукавичок, капи, комусь треба шолом + щомісячна плата. Не всім під силу, а таланти часто - серед бідноти. Я вже не кажу про парашутизм, де системка коштує $4 тис., теніс, чи ніші "дорогі" види. Якою Ви бачите систему спорт. освіти в майбутньому? "Державною", платною, змішаною, Ваш варіант? Дякую!
Віталій Кличко _ 24.04.2009, 13:26
Якщо одним словом - ЗМІШАНОЮ.
Unterleutnant _ 22.04.2009, 17:51  Лінк
Приємно бачити Вас тут! Що планує зробити Кличко для збереження Київської Новопечерської фортеці, котру попри заборони помалу руйнують. Якщо потрібні приклади - готовий їх привести. Цікавлять конкретні дії, ініціативи, а не розповіді про те, хто поганий, а хто хороший... Крім того, фортецю слід не лише зберегти, а й відреставрувати. Деякі капоніри в жахливому стані, вони скоро заваляться самі по собі... Дякую!
Віталій Кличко _ 24.04.2009, 12:11
Доброго дня і вам :)!

Київ - надзвичайно красиве місто. Мені боляче спостерігати, як рідне місто, особливо його архітектурні памятки, руйнують ті, хто мав би за ними доглядати. Збереження фортеці – це питання честі для Київради. Ми готові поставити це питання на порядок денний найближчої сесії і вимагати від КМДА запунити руйнацію фортеці. І обовязково будемо контролювати ситуацію.
Сторінки:      Попередня      Наступна 
Віталій Кличко
23
51
87