Середа, 26 січня 2021, 02:15

Віталій Кличко

Лідер фракції Блоку В. Кличка в Київраді
Після перевірки модератором Ваше питання буде опубліковане і за нього зможуть поголосувати читачі "Української правди". На найпопулярніші і найцікавіші запитання будуть надаватися відповіді допоки триває конференція.
ua7 _ 23.04.2009, 16:10  Лінк
Уважаемый Виталий!
Все кто борется за мерство в Киеве - выходят с лозунгом прекратить земельный дерибан. Даже Черновецкий:) Но когда приходят - сразу их мотивация меняется :) Чтоб РЕАЛЬНО прекратить его нужно только одно - ввести аренду/продажу земли ТОЛЬКО на ПРОЗРАЧНЫХ аукционах. Мимо казны в карманы чиновников идут миллиарды... Готовы ли Вы с первого дня мэрства ввести мораторий по выделению земли, а после разработки всей необходимой базы выделять землю в аренду/продажу ТОЛЬКО на аукционах?
Віталій Кличко _ 24.04.2009, 12:19
Абсолютно с вами согласен. Сегодня земля – и не только в Киеве, стала для местных властей основным способом обогащения и вскармливания своих бизнес-партнеров. В результате город недосчитывается огромных средств, страдают люди, которые, в нарушение всех существующих норм, вдруг обнаруживают под своими окнами стройки. Меняется облик города – он просто обезображен, а инвесторы, которые готовы цивилизовано работать - не могут получить елементарные разрешения для ведения бизнеса. Только установление чётких правил и публичных процедур (продажи и аренды земли) может снять часть этих проблем.
Unterleutnant _ 22.04.2009, 17:51  Лінк
Приємно бачити Вас тут! Що планує зробити Кличко для збереження Київської Новопечерської фортеці, котру попри заборони помалу руйнують. Якщо потрібні приклади - готовий їх привести. Цікавлять конкретні дії, ініціативи, а не розповіді про те, хто поганий, а хто хороший... Крім того, фортецю слід не лише зберегти, а й відреставрувати. Деякі капоніри в жахливому стані, вони скоро заваляться самі по собі... Дякую!
Віталій Кличко _ 24.04.2009, 12:11
Доброго дня і вам :)!

Київ - надзвичайно красиве місто. Мені боляче спостерігати, як рідне місто, особливо його архітектурні памятки, руйнують ті, хто мав би за ними доглядати. Збереження фортеці – це питання честі для Київради. Ми готові поставити це питання на порядок денний найближчої сесії і вимагати від КМДА запунити руйнацію фортеці. І обовязково будемо контролювати ситуацію.
OlehVn _ 23.04.2009, 12:51  Лінк
Мене звуть Олег, я російськомовна людина, живу в Україні (в Одесі) з 10 років, але українську мову вивчив.
Скажіть будь-ласка коли вже Ви вичите українську так само добре, як німецьку. Бо мені важко уявити кандидата на посаду мера Києва, який знає російську, німецьку, англійську, але не знає української.
Дякую.
Віталій Кличко _ 24.04.2009, 12:06
Добро дня усім, хто поставив свої запитання!
Також хочу подякувати "Українській правді" за надану можливість відповісти на запитання.
Отож, до роботи :)

Від народження в моїй родині я чую українську мову і спілкуюся нею. Я вивчив добре рідну мову і продовжую вдосконалювати свої знання. Щодня мені доводиться спілкуватися по черзі і українською, і німецькою, і російською та англійською. Я використовую ту мову, якою мені поставили запитання, адже це говорить про повагу до співрозмовника.
Сторінки:      Попередня      Наступна 
Віталій Кличко
23
51
87