Понеділок, 31 січня 2021, 03:17

Анатолій Гриценко

Голова парламентського Комітету з питань національної безпеки і оборони
Після перевірки модератором Ваше питання буде опубліковане і за нього зможуть поголосувати читачі "Української правди". На найпопулярніші і найцікавіші запитання будуть надаватися відповіді допоки триває конференція.
Воланд _ 28.07.2009, 10:33  Лінк
Вкотре звертаюсь до Вас і не маю відповіді. Чому Ви не вносите до ВР доповнення до Регламенту про заборону будь -якому прешкоджанню роботи ВР. (блокування, ультимати і т.і.) І бажано, щоб була відповідальність. Скажімо за три випадки зриву роботи ВР депутатами однієї фракції керівник фракції позбавляється депупатського мандату
Анатолій Гриценко _ 28.07.2009, 12:43
Якщо Ви такий наполегливий і справді можете виписати процедуру законодавчого врегулювання цього питання, в т.ч. і з внесенням відповідних змін до Конституції (без цього така новація неможлива) - напишіть ці два законопроекти і передайте мені в Комітет. Потім зустрінемося і обговоримо їх. Дякую.
OlehVn _ 27.07.2009, 20:53  Лінк
Ну, Анатолий Степанович, поздравляю !
Теперь Вы точно показали, что Вы - технический кандидат. Потому что реальный кандидат не проголосовал бы за законопроект №4741, которым количество представителей кандидата в Президенты в избирателных комиссиях ограничивается до 1/4 (5 из 20 например), а остальное количество мест в избиркомах распределяется между фракциями парламента. Это ч.3 ст.23 законопроекта. И при этом эти 5 из 20 участников избиркомов будут распред. жеребьёвкой между всеми кандид. в Президенты. Очевидным является, что не все кандид. смогут быть представлены в избир.комиссии, если кандид. будет 10, напр. И этот законопроект Вы считаете справедливым и демократическим ?
Зачем Вы голосовали за такой законопроект ? Неужели Вы считаете, что НУНС будет расставлять Ваших представителей в избиркомах по всей стране в соответствии с квотами (по 2 представителя от каждой фракции) ?
Анатолій Гриценко _ 28.07.2009, 12:39
Советовал бы Вам делать выводы на основе ДОСТОВЕРНОЙ информации. Я не голосовал за этот закон, принятый 24 июля. Так что в штангу ударили:-)
petro4850 _ 24.07.2009, 14:01  Лінк
Доброго дня! 1. Анатолію Степановичу, будь ласка, дайте оцінку візиту віце-президента США Байдена.

2. Як на вашу думку, наскільки Америка впливає на внутрішню ситуацію в Україні та на нашу політику.

3. До речі, Байден зустрічався з першими особами держави та з кандидатом на посаду президента - АРСЕНІзатором. Чи не означає це, що США визначилися, кого саме будуть підтримувати на наступних виборах в Україні?
Анатолій Гриценко _ 27.07.2009, 18:53
Як певний геополітичний символ, месидж іншим державам, візит другої особи США до України є подією. З точки зору змістовного наповнення цього візиту - підписаних домовленостей, угод, прийнятих рішень, які б сприяли двостороннім відносинам - тут результати скромні, скажу делікатно. Причина на нашій, українській, стороні - напередодні президентських виборів та ще й в умовах глибокої політичної, економічної, соціальної кризи, високому гостю з будь-якої держави в Україні сьогодні нема з ким відповідально говорити. А кого американці будуть підтримувати - Ющенка, Яценюка чи нікого, не має принципового значення. Вплив США на внутрішні політичні процеси в Україні є обмеженим. Вони працюватимуть з тим, хто переможе.
Воля62 _ 24.07.2009, 22:08  Лінк
Шановний Анатолiю Степановичу як ви ставитесь до версii Мельниченка, що Пукача доставили американськi спецслужби перед вiзитом Байдена? А то якось все наiвно просто з однiеi сторони, а з другоi нашi спецслужби або нiчого не роблять, або роблять не зовсiм професiйно
Анатолій Гриценко _ 27.07.2009, 18:38
Пукача затримали українські правоохоронці, ніякі американці його до України не привозили - в цьому я переконаний. Інше питання - чому не затримали раніше? І ще одне, більш важливе питання - чому Пукача відпустили після першого арешту, шість років тому? Хто дав команду судді відпустити Пукача? Ця людина взяла гріх на свою душу і значною мірою саме з цієї причини розлідування вбивства не завершене дотепер, а крім того - ключові учасники та (або) свідки за ці роки вже пішли з життя (або їх відправили на той світ).
Михайло_Київ _ 25.07.2009, 18:37  Лінк
А.С., скажу відверто, якби Ваша остання відповідь на запитання про НАТО видалася мені неконкретною і розмитою, я б не полінувався і "довбав" би Вас цією темою на кожній конференції. Виявилося, ми просто не зрозуміли один одного.

Я спряйняв Ваші аргументи і вони здалися мені слушними.Питання закрите.Дякую за відповідь.

Але мушу додати: ні на мить не сумнівався у тому, що автором відповідей конференції є сам А.Гриценко - жоден помічник не писатиме пости опівночі.

З повагою, активіст ГП
Анатолій Гриценко _ 27.07.2009, 18:29
Так само, мабуть, як і жоден інший з кандидатів:-) Але для мене "живе" спілкування з розумними людьми, яких на цій Конференції переважна більшість, є дуже важливим і цікавим.
Михайло_Київ _ 25.07.2009, 19:13  Лінк
А.С., на днях Ви порадили мені подумати над доповненням до "Конституції Порядку", яке б убезпечило країну від збільшення Верховною Радою строку своїх повноважень.

Пропоную:

1.Вибори Президента та ВР мають відбуватися одночасно. У зв'язку з цим було б доречно ввести посаду Віце-Президента (поясню окремо).

2.Зміни до розділів IV,V,VI,XIII Конституції, а також зміни строків або обсягу повноважень ВР, Президента чи КМ набувають чинності після обрання ВР та П. на наступних чергових виборах.
Анатолій Гриценко _ 27.07.2009, 18:27
Дякую за Ваші пропозиції, їх треба обдумати.
IgorL2007 _ 26.07.2009, 15:59  Лінк
Я хочу быть уверен что кандидат Гриценко не льет воду на мельницу Тимошенко или Януковича. Для меня, как избирателя, критически важно чтобы Гриценко ЗАРАНЕЕ ОТРЕКСЯ от любой политической деятельности в случае провала на выборах Президента. И Гриценко и его избиратели должны понимать что это и есть последний бой и он никак не может превратится в очередные политические маневры. Никаких должностей в будущем правительстве для Гриценко! Либо Гриценко Президент либо Гриценко преподаватель ВУЗа! Ок?
Анатолій Гриценко _ 27.07.2009, 18:26
Гриценко не будет лить воду на чью либо мельницу - в этом Вы можете быть уверены. Для меня выборы - это выборы, а не "политические маневры". Точно так же свое будущее буду определять сам, преподавателем в ВУЗе я отработал восемь лет, мне это уже не интересно:-)
OlegSch _ 26.07.2009, 18:49  Лінк
Уважаемый Анатолий, по-вашему мнению приезд Митрополита Кирила может стать началом объединения провославных Украины. Как Вы думаете, в этом есть необходимость? Если да, то в каком виде. Спасибо.
Анатолій Гриценко _ 27.07.2009, 18:22
Я не думаю, что приезд Митрополита Кирилла станет началом объединения православия в Украине.
Anders_Baader _ 24.07.2009, 16:05  Лінк
Сьогодні Верховна Рада зменшила строк президентської кампанії з 120 до 90 днів, а також збільшила суму грошової застави кандидатів з 500 тис. грн.. до 2,5 млн. грн.. Невже шанс стати Президентом тепер буде виключно у мільйонерів? Ви мільйонер? Де ви візьмете ці гроші? Прокоментуйте будь-ласка це рішення парламенту.
Анатолій Гриценко _ 24.07.2009, 22:37
Те, що тривалість президентської кампанії скоротили до 90 днів, це добре. Принаймні, країну на місяць менше колотитиме:-) Що стосується збільшення грошової застави? Добре, що затвердили "лише" 2,5 млн., а не 25 або 225. Зрозуміло, що ця сума не є проблемою для Ющенка, Тимошенко, Януковича, Яценюка чи Тігіпка... Оскільки моя сім"я живе на зарплату, то власних 2,5 млн. внести як заставу не зможу. Очевидно, вже в серпні місяці я відкрию окремий рахунок у банку і звернуся за підтримкою до людей, які мають такі ж самі життєві цінності і які готові своїм посильним внеском підтримати мою участь у президентській кампанії.
Uilfred _ 24.07.2009, 18:25  Лінк
Пане Анатолію, чи вважаєте Ви новий бюджетний кодекс кабміну кроком у правильному напрямі (хоча можливо він із недоліками)?
Анатолій Гриценко _ 24.07.2009, 22:18
Ідея, закладена в Бюджетний кодекс, сама по собі правильна. Але, як кажуть, диявол у деталях. На нинішньому етапі впровадження цієї ідеї може мати зворотний результат. Чому? По-перше, замість декларованої децентралізації отримаємо ще більшу централізацію бюджетного процесу. Тисячі сільських голів вишикуються у чергу до заступника міністра або керівника департаменту Мінфіну зі своїми бюджетними запитами. І ці київські чиновники, яуі крім назви села більше про нього нічого не знають, будуть визначати, кому і скільки коштів дати, а кому - не дати. Абсурд і профанація ідеї. По-друге, понад 90% сільських бюджетів - дотаційні за нинішньої податкової системи, отже тисячі сільських голів приїздитимуть до Києва що робити? Правильно - просити. І знову ж таки, чиновник Мінфіну вирішуватиме, чиї прохання задовольняти, а чиї - не задовльняти. По-третє, в селах сьогодні немає достатньої кількості підготовлених працівників, спроможних якісно і ефективно вирішувати питання бюджетного менеджменту. Немає елементарного - комп"ютерної техніки, надійних каналів зв"язку, досвіду роботи в мережах і т.д. і т.п. По-четверте, чи думав хтось, якими силами і якою додатковою чисельністю контрольно-ревізійних органів потім контролювати додаткові тисячі розпорядників бюджетних коштів по лінії ГоловКРУ? А Рахункова палата як це робитиме в її нинішній структурі і штатній чисельності? Отже, доведеться збільшувати армію чиновників-контролерів. Висновок очевидний: необхідно продумати технологію реалізації, перш ніж впроваджувати такі революційні зміни. А для цього я би радив протягом двох років запровадити в кожній з областей по кілька пілотних проектів, у різних населених пунктах - за чисельністю населення, обсягами податкових надходжень тощо. В ході експерименту виявити позитивні наслідки і проблемні питання. Лише після усунення негативних факторів доцільно впроваджувати нову систему в масштабах усієї країни. Без цього прогресивна ідея буде дискредитована, а крім того - без належної технологічної підготовки існує загроза взагалі розбалансування бюджетного процесу в державі. Масштабні системні зміни наскоком, бездумно, тим більше - під вибори, впроваджувати не можна. Ми обговорювали ці питання з керівниками місцевої влади в різних регіонах, дискутували з членами бюджетного комітету ВР, найбільш детально з Павлом Жебрівським, і вони поділяють висловлені вище застереження і рекомендації.
denis_kirovograd _ 24.07.2009, 20:54  Лінк
Анатолий!
Немного по поводу Лозинского. Вы обвиняете начальника обл. прокуратуры Тюрина, что за то что он такое допустил - в отставку. Но давайте тогда на чистоту:
1. Да Знал он о Лозинском, но сильно ли много может сделать обл.прокурор против народного депутата с огромными деньгами и огромнейшими связями. Все ведь знают, что крышуют Лозинского очень влиятельные киевские судьи и политики и что без политической воли из Киева ничего с этим Лозинским не поделаешь.

2. Несмотря на это всё, именно Тюрин сделал всё, чтоб это дело стало таким резонансным. Ведь, когда ему позвонил районный прокурор в 22:00 со словами, мол, всё в порядке, именно областной прокурор в срочном порядке собрал оперативную группу, лично её возглавил и ночью неожиданно для Лозинского и подельников они приехали и начали работать. Если бы не Тюрин, улики бы к утру припрятали и не было бы никакого дела. Может с Киева виднее и я ошибаюсь, а может наоборот облпрокурор заслуживает похвалы?
Анатолій Гриценко _ 24.07.2009, 21:52
Вы также считаете, что он знал о злодеяних, но малодушничал и не пресекал нарушения закона. Независимо от причин, такой человек не может занимать высокий пост прокурора области.
Uilfred _ 24.07.2009, 18:40  Лінк
Анатолій Гриценко _ 24.07.2009, 18:24
Я не вимірюю розміри провин. Але факт є фактом - Лозинському дозволили втекти. А він за ТАКЕ мав би сидіти за гратами. Крапка.

Так хто ж повинен був слідкувати, щоб він не втік? Яка служба? Щось мало конкретики у Вас, не більше ніж у інших.
Анатолій Гриценко _ 24.07.2009, 21:48
Вам мало конкретики в моїх відповідях - перейдіть на інші конференції, може там Вам буде цікавіше?
Uilfred _ 23.07.2009, 15:43  Лінк
Пане Анатолію, хто мав "причепити хвоста" Лозинському одразу після його прес-конференції щоб він не зник безслідно МВС, СБУ чи ще якась структура? І на якій з них лежить найбільша провина за його зникнення?
Анатолій Гриценко _ 24.07.2009, 18:24
Я не вимірюю розміри провин. Але факт є фактом - Лозинському дозволили втекти. А він за ТАКЕ мав би сидіти за гратами. Крапка.
lenka_sto _ 23.07.2009, 17:46  Лінк
Ви - один з небагатьох у ВР, хто голосував против направлення на друге читання закону про "оздоровлення" банків. Сподіваємось, це викликано Вашою турботою про вкладників тих банків, в яких за цим законом може бути продовжено мораторій. Просимо Вас завтра на сесії заявити від імені вкладників про неприпустимість таких змін, які можуть привести до масових заворушень і дестабілізації в країні. Особливо якщо НацБанк на підставі цих змін "продовжить" те, що уже закінчилось - мораторій в Укрпромбанку!
Анатолій Гриценко _ 24.07.2009, 18:21
Я вже Вам порадив, що, на мій погляд, треба робити (копія Вашого питання і моєї відповіді див. нижче). Не хочете? Що ж, тоді чекайте кращих часів, або коли Ющенко зі Стельмахом змилуються і займуться впровадженням прозорої і ефективної банківської політики:-(

lenka_sto _ 22.07.2009, 16:08 Лінк
21 липня закінчився мораторій в Укрпромбанку. Немає жодних зрушень. Сьогоднішній організований протест придушила міліція. Що рекомендуєте робити вкладникам? До яких більш радикальних заходів вдаватися?

Анатолій Гриценко _ 23.07.2009, 23:57
Я би радив влаштувати масові акції протесту вкладників прямо на Банковій, де сидить Президент. Бо саме він особисто прикриває голову НБУ від відставки. Рада мінімум тричі вимагала відставки Стельмаха, але Президент відмовляється вносити подання. А крім нього - не може ніхто інший. Якби Президентом був Гриценко, то Стельмах вилетів би зі свого крісла ще 10 місяців тому. І десятки мільярдів не пішли б на "підтримку" вибірково "своїх" банків - за наш з Вами рахунок. Я переконаний, що Стельмах узгоджує з Президентом свої принципові рішення, вони разом працюють уже років з 15. Президента Стельмах і його "політика" влаштовують. Якщо Вас не влаштовують, виамагайте від Президента захисту своїх законних прав, вимагайте відставки і притягнення до відповідальностьі винних у тому, що вже рік мінімум твориться у банківській сфері.
Михайло_Київ _ 23.07.2009, 20:00  Лінк
А.С., будьмо чесними – Ви не відповіли на моє питання про НАТО, хоча 3 рр. тому активно підтримували членство У. в Альянсі.
Не забувайте – Ви матимете підтримку доти, доки ПРЯМО відповідатимете на ВСІ запитання, НЕ УХИЛЯЮЧИСЬ від відповіді. Попадетеся хоч раз, виборці ВМИТЬ почнуть шукати Вам заміну.
Я, наприклад, нізащо не віддам свій голос кандидату – не євроатлантисту.
Отже, реферндум на предмет членства в НАТО (без дат), у Вас в руках бюлетень. Ваша Громадянська Позиція – ТАК чи НІ?
Анатолій Гриценко _ 24.07.2009, 18:16
Якщо Ви не зрозуміли те, що я написав, то перечитайте ще раз. Це не помічник пише - це пише Гриценко. Я не граюся в мережі з людьми, як деякі "нові обличчя", щоб потім розгрібати скандали, це я писав, а це за мене хтось із штабістів... Те, що я сказав про глибинні проблеми всередині і НАТО і ЄС, з цим Ви можете не погоджуватися - Ваше право. Я переконаний і говорю про це відкрито: якщо країни-члени НАТО і ЄС не підуть на кардинальний перегляд внутрішнього устрою і системи прийняття рішень - то ці союзи не мають майбутнього.Якщо підуть, тоді ключовими факторами є час і рішучість дій.
Михайло_Київ _ 05.07.2009, 19:32  Лінк
Анатолію Степановичу, події останніх тижнів - мова йде про спробу хунти ПРіБЮТ змінити Конституцію - відкрили ще один "нарив" української дійсності. Виявляється, Україна не застрахована від безпардонного і цинічного розширення та збільшення строку повноважень нинішньою владою. Чинний Основний Закон, а рівно і запропонована Вами "Конституція Порядку", не містять необхідних запобіжників такому сценарію розвитку подій.

Чи буде КП вдосконалена у цій частині?

З повагою, активіст ГП
Анатолій Гриценко _ 24.07.2009, 18:02
Я не заперечую. Пропонуйте текст змін (доповнень) і коли Рада виявить готовність приймати проект Конституції Порядку, їх можна буде врахувати.
Serg_Dnipr _ 07.07.2009, 13:28  Лінк
Анатолий Степанич, что Вы как председатель ПК по вопросам безопасности и обороны собираетесь предпринять в связи с :
1. Событиям в Марганце, где власть "крышующая" бандитов фактически развязала национальный конфликт
2. Событиям на Кировоградщине, где опять таки власть своими действиями (бездействиями) способствовала таким событиям.
Спасибо
Анатолій Гриценко _ 24.07.2009, 17:43
Стыдно слушать, когда министр внутренних дел Луценко и генпрокурор Медведько наперегонки оправдывают своих областных начальников и не снимают их с должности после того, что мы узнали о хозяине целого района Лозинском. Областного прокурора и милиционера нужно было снять с должностей НЕМЕДЛЕННО. Почему? Если они не знали, что ТАКОЕ происходит в одном из районов - значит, эти люди не на месте, их нужно менять. Если знали, но скрывали (во что я лично больше верю) - их не просто снимать, в шею гнать надо из правоохранительных органов и привлекать к оветственности. Кроме прочего, они ведь еще и дезинформировали своих руководителей (Луценко и Медведько) в первую неделю после убийства Валерия Олийныка, а через них и всю страну. Помните, как нам врали о депутате, который разоружил "преступника"?
Кіріл _ 08.07.2009, 18:03  Лінк
доброго дня Вам Анатолію Степанович! ваша думка і погляди на церкрвний "розкол" і шляхи його подолання.
2. харчування в дитячих садках гірше ніж у злочинця в тюремних стінах, кого ми виховуємо.? буду вдячний відповіді. Вашій родині низький поклін.
Анатолій Гриценко _ 24.07.2009, 17:33
1. Я маю свою позицію щодо міжконфесійних відносин і проблем, з 1997 по 2004 рік брав участь у роботі постійно діючого Круглого столу "Влада і релігія", де лідери усіх християнських церков, представники державної влади, за посередництва Центру Разумкова, шукали шляхи гармонізації відносин між Церквою і державою, так само як і між різними конфесіями. Ця робота була корисною, плідною, і це визнавали всі учасники. Не стану давати рецептів, як це нерідко роблять державні чиновники, причому високого рангу. Бо це - справа дуже і дуже делікатна. Знаю одне: роль держави тут обмежена і державні мужі можуть позитивно стимулювати ці процеси лише тоді, коли вони самі користуються беззастережною повагою і довірою.
2. Щоб вирішувати проблеми дитсадків, так само як і школи в більш широкому плані, медицини, особливо у сільській місцевості, я вніс ряд конкретних законопроектів. Якщо їх підтримає Рада, місцеве самоврядування матиме необхідні ресурси, які надходитимуть автоматично, а не в ручному режимі, як заманеться Прем"єру чи Мінфіну. Зі змістом уже внесених мною проектів РІШЕНЬ можете ознайомитися на сайті www.gryrtsenko.com.ua.
Sagaris _ 21.07.2009, 22:06  Лінк
Чи маєте Ви, як народний депутат України, бажання та можливості втручатися у роботу тих державних підприємств, в яких відбувається "тихий саботаж" та/або послідовне знищення матеріально-технічної та кадрової бази, з метою припинення таких дій? Які існують механізми громадянського контролю над такими підприємствами? Наприклад, у енергетиці, машинобудуванні, інших стратегічних галузях? Ви ж розумієте, що таким діям не може бути документального посвідчення.
Анатолій Гриценко _ 24.07.2009, 17:22
Наш Комітет і я, як депутат, якщо звертаються до мене особисто, включаємося в розгляд таких питань, вимагаємо від Уряду необхідну інформацію, спонукаємо до дій. Отже, відкиньте емоційно-вербальні оцінки і надішліть до Комітету ДОКУМЕНТИ, які б підтверджували, як Ви пишете, "знищення" конкретного підприємства. Будемо разом з Вами його рятувати.
lenka_sto _ 22.07.2009, 16:08  Лінк
21 липня закінчився мораторій в Укрпромбанку. Немає жодних зрушень. Сьогоднішній організований протест придушила міліція. Що рекомендуєте робити вкладникам? До яких більш радикальних заходів вдаватися?
Анатолій Гриценко _ 23.07.2009, 23:57
Я би радив влаштувати масові акції протесту вкладників прямо на Банковій, де сидить Президент. Бо саме він особисто прикриває голову НБУ від відставки. Рада мінімум тричі вимагала відставки Стельмаха, але Президент відмовляється вносити подання. А крім нього - не може ніхто інший. Якби Президентом був Гриценко, то Стельмах вилетів би зі свого крісла ще 10 місяців тому. І десятки мільярдів не пішли б на "підтримку" вибірково "своїх" банків - за наш з Вами рахунок. Я переконаний, що Стельмах узгоджує з Президентом свої принципові рішення, вони разом працюють уже років з 15. Президента Стельмах і його "політика" влаштовують. Якщо Вас не влаштовують, виамагайте від Президента захисту своїх законних прав, вимагайте відставки і притягнення до відповідальностьі винних у тому, що вже рік мінімум твориться у банківській сфері.
Сторінки:      Попередня      Наступна 
Анатолій Гриценко
626
735
393